SOS | KAIP GELBĖTI NAGUS PO GELINIO LAKAVIMO

Visai neseniai dalinausi įrašu apie gelinio lakavimo poveikį nagams ir atvejus, kada reikia daryti pertraukas tarp lakavimo geliniu laku. O dabar pakalbėkim apie tai, kaip galima pačioms stiprinti nagus namų sąlygomis.

Kuomet daroma pertrauka, jeigu nagai yra ploni ir trapūs, laisvą nago kraštą reikėtų maksimaliai nutrumpinti. Taip pat vengti dažno kontakto su vandeniu, muilu, cheminėmis priemonėmis – dėvėti pirštines prieš tai ištepant rankas ir nagų plokšteles kremu, losjonu ar aliejumi.

Kiekvieną dieną tepti nago plokšteles ir odeles aplink aliejumi ir kremu – taip drėgmė bus sulaikoma plokštelėje. Po gulėjimo vonioje, kol rankos ir nagai išmirkę – įtrinti aliejumi. Be to, naudinga pasidaryti vonelę nagams, į kurią galima įpilti jūros druskos (juk atostogaujant prie jūros nagai tampa sveikesni), kurioje yra mineralų reikiamų mūsų nagams arba specialiai paruoštos druskos nagų būklei gerinti. Į šią vonelę galima įlašinti ir jodo.

Dar vienas plokštelės gaivinimo būdas – šilto aliejaus vonelė. Aliejus gali būti įvairus: alyvuogių, vynuogių kauliukų, arbatmedžio, simondsijų, migdolų. Vonelių terapija 1-2 kartus per savaitę po 10-15 min. bus tikrai veiksminga nago būklės drėkinimo procese.

Citrinos sulčių vonelė arba tiesiog įtrinimas į nago plokšteles suteikia nagams blizgesį ir padeda atgauti gražią spalvą. Atlikus parafino vonelės terapijas nagai bus taip pat, kaip ir rankų oda prisotinti naudingos priemonės. Taip pat parafino vonelė aktyvina kraujotaką, o tai skatina nagų augimą.

Intensyvesnis nagų gerėjimas bus pastebimas, jei bus naudojamos priemonės, kurių sudėtyje yra keratino.

Štai kelios priemonės, kurias rekomenduoju:

1. Priemonė, kuri veiksmingai gydo nagą – CND Keratin Treatment. Rekomenduoju 2 kartus per dieną ją įtrinti į nago plokštelę.

1

2. Dadi‘ Oil aliejus – ypatingas savo skvarbumu ir ekologiškai švaria sudėtimi. Susideda jis iš Avokadų, Alyvuogių, Simondsijų ir iš 21 natūraliai išgautų eterinių aliejų.

3. Nagų būklė gerėja naudojant stipriklius, keli iš jų, kuriuos rekomenduoju dėl sudėties, kurioje yra proteinų komplekso yra Nail Tek ( nr. II, III) ir OPI (turintis švelnia rausvą spalvą).

 

3

4.  Ir taip pat, daugelio moterų pagyrų sulaukęs Eveline firmos stipriklis. Svarbu naudoti tik reikiamą laikotarpį, kadangi per ilgas naudojimas, gali pakenkti nagui.

5

Tekstas / nagų meistrė Gabrielė ZapareckaitėNagų estetika & Grožis

logo