MAKIAŽO PAGRINDAS “LIGHT VELVET CUSHION”

Mielosios, pristatau Jums visišką naujieną – MAKE UP FOR EVER makiažo pagrindą LIGHT VELVET CUSHION SPF50! Pati jį pradėjau naudoti visai neseniai, bet esu labai patenkinta ir noriu šituo atradimu pasidalinti su Jumis.

Manau prisimenat – anksčiau esu rašiusi apie mylimą “Ultra HD Foundation” makiažo pagrindą. Bet atėjus šaltesniems orams mano odai reikalingas “žieminis drabužis”. Todėl naujas LIGHT VELVET CUSHION makiažo pagrindas yra būtent tai, ko reikia.

Tai kuo ypatingas LIGHT VELVET CUSHION SPF50? Pirmiausia, šitas skystas makiažo pagrindas suteikia odai matinį efektą, bet tuo pačiu leidžia jai kvėpuoti ir išsilaiko iki 12 valandų. Labai gerai maskuoja, bet visiškai nesudaro kieto ar netolygaus sluoksnio.

Kas man dar labai patinka, tai kad šis makiažo pagrindas buvo įkvėptas korėjietiškos grožio rutinos. Tai reiškia, kad LIGHT VELVET CUSHION (mano spalva – Y245) sudėtyje yra organinių ir mineralinių UV filtrų, stiprinančių priemonės apsauginį poveikį (didelis SPF faktorius padeda apsaugoti odą nuo pigmentinių dėmių, o tai aktualu ne tik vasarą, bet ir visus metus).

Be to, man labai patinka pakuotė – sandari, kompaktiška dėžutė, kuri dar ir labai stilingai atrodo! Reikia tiesiog spustelti dangtelį makiažo pagalvėle arba paspausti mygtuką, esantį dėklo priekyje. Iš tikrųjų, pakuotė tokia patogi, kad puikiai tinka priemonėms maišyti pačiame makiažo pagrindo dėkle (visai taip, kaip daro profesionalai, kurdami norimas spalvas, tekstūras ir efektus). Pavyzdžiui, LIGHT VELVET CUSHION gali sumaišyti su drėkinamuoju veido serumu ULTRA HD SKIN BOOSTER, jei nori išgauti dar malonesnę konsistenciją ir daugiau drėkinamojo efekto. Tiesa, kai noriu lengvesnio padengimo – tepu su MAKE UP FOR EVER šepetėliu (nr.154).

Tik prisimink, kad renkantis makiažo pagrindą svarbiausia yra spalva arba kitaip atspalvis, kuris turi idealiai atitikti tavo kaklo odos spalvą (o ne tavo rankos! Mačiau moterys mėgsta taip daryti, bet nepamiršk, kad rankos gali būti rudesnės ar baltesnės nei veidas), kad užtepus makiažo pagrindą neatrodytum lyg su kauke ant veido. Todėl būtinai prieš perkant patikrink pudros atspalvį (pardavėjos pasakymas “Jums šita tikrai puikiai tiks, galite net nebandyti” byloja apie jos pačios kaukę ant veido). Apie tai, kaip išsirinkti tobulą makiažo pagrindą esu rašiusi ČIA.

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo