KODĖL AŠ NEGALIU PAKĘSTI VEIDO KAUKIŲ


Taip, žinau, kad veido kaukės – naudingos ir labai reikalingos mūsų odai… TIK… Nežinau kaip Tu, bet aš tiesiog negaliu jų pakęsti, nors jas užsidėti ant veido gal ir smagu. Tuoj pasakysiu kodėl man tos kaukės nelabai.

1) Jas reikia ilgai laikyti

2) Jas sunku nuplauti/nuimti, ypač molio ir tas nulupamas. Kažkada su visa veido oda vos nenusilupo. NO JOKE

3) Tu su jom atrodai baisiai (sorry, bet tikrai)

Natūralu, kad kuo labiau užimta esi, tuo dažniau ieškai patogesnių, bet ne ką mažiau efektyvesnių ir kokybiškų veido priežiūros priemonių, skirtų naudoti namuose (juk pas kosmetologę mes lankomės reguliariai, tiesa?). Ir būtent šita švytėjimą atkurianti kaukė (kuri yra visiškai WOW) pakeitė mano požiūri į veido kaukes!

P.S.: namų gamybos kaukes aš valgau, o ne tepu ant veido.

Juokaudama sakau, kad grožio rutinoje HYDRACID C50 kaukė mano “saldainis” –  taupo mano laiką (yra dvejopo poveikio: putų pavidalo skaistinamoji veido kaukė ir švelnus odos šveitiklis), puoselėją grožį, su ja negąsdinu namiškių (nes ji nematoma). Tiesiog malonumas ją tepti, ne kitaip… Lieka tik pavydėti sau ir savo veido odai. Tiesa, visada jaučiu minimalų dilgčiojimą – ženklas, kad kaukė veikia!

Realiai ji koreguoja visus nuovargio požymius, atkuria odos skaistumą (vitaminas C veikia kaip stiprus antioksidantas, pašalina odos pilkumą), lygina mikroreljefą ir intensyviai drėkina. Tinka visiems odos tipams (net jautriai, riebiai ar aknės pažeistai odai!).

Naudojimas paprastas kaip 2 x 2: reikia gerai suplakti flakoną, purkšti putas į delną, paskirstyti ant švariai nuvalytos odos. Palaikyti 15 min. ir nuplauti (prisiekiu, nežinau kitos tokios kaukės, kuri taip lengvai nusiplautų). Paprastai naudoju ją 1–3 kartus per savaitę.

Manau Tu jau žinai, koks Tavo kitas mylimiausias veido priežiūros produktas.

Sukurta su SVR