RYTAS | KAIP AŠ PRADEDU SAVO DIENĄ?

Rytas – man yra laikas, kai galiu suteikti sau prabangą neskubėti (juk mes ir taip nuolat visur lekiam). Prieš laukiančius dienos darbus mėgstu skirti laiko TIK SAU. Man atrodo – kartais turi pabūti viena. Ne vieniša, o viena, pati su savimi, savo mintimis ir tiesiog pasimėgauti ramiu buvimu. Rytas tam tobulas metas.

Be to, kaip taisyklė, jei mano rytas yra chaotiškas – tokia būna ir visa likusi diena. Todėl natūraliai ieškojau būdų, kaip to išvengti. Šiandien su Jumis dalinuosi, kaip aš pradedu kiekvieną savo dieną. Labai lauksiu idėjų, atradimų ir pasidalinimų, kaip atrodo Jūsų dienos pradžia!

1. STIKLINĖ VANDENS

Kiekvienas mano rytas prasideda didele stikline vandens. Kitą vandens stiklinę išgeriu kartu su puodeliu juodos kavos. Tokiu būdų kažkur iki 8:30 ryto jau būnu išgėrusi nemažai vandens.

2. KELI PILVO PRESO PRATIMAI

Dar visai “šviežia” veikla mano ryto rutinoje, kuri užima apie 10 – 15 minučių! Ačiū savo treneriui Dovydui, kuris man pasiūlė šitą idėją: kiekvieną rytą tuščiu skrandžiu aš darau planką (4 kartus tokiu minučių eiliškumu – 1:00, 1:30, 1:30 ir max kiek galiu) + keli kiti pratimai, skirti pilvo presui + nugaros tempimo pratimai. Nes stengtis dėl savęs – gera.

3. VĖSUS KOKOSŲ VANDUO

Iškart po mini treniruotės ant kilimėlio – puiki atgaiva. Iš tiesų, nuo to laiko, kai pernai apsilankiau Tailande, negaliu pamiršti apie kokosų vandenį. Todėl stengiuosi visada jo turėti savo šaldytuve.

4. MUZIKA IR SMILKALAI

Gali būti, kad kartais jie mano ryte atsiranda anksčiau už stiklinę vandens. Man patinka, kai namuose yra inspiruojantys rytietiški kvapai ir muzika. Šiuo metu mano ryto favoritė: Minuit – Paris Tropical (Kazy Lambist Remix).

5. KONTRASTINIS DUŠAS

Svarbiausias ginklas ne tik prieš celiulitą, bet ir imunitetui stiprinti. Be to, kontrastinis dušas puikiai nuteikia dienos pradžiai. Galiu užtikrinti, kad toks dušas yra grožio, ilgaamžiškumo ir anticeliulito paslaptis. Kontrastinis dušas gaivina, tonizuoja, grūdina, aktyvina kraujotaką, stiprina kraujagysles ir teikia energijos. Labai rekomenduoju!

6. PUSRYČIAI + JUODOS KAVOS PUODELIS

Niekada nepatingėsiu atsikelti anksčiau ir neskubėdama pasiruošti ne tik sveikus, bet ir gražius pusryčius (nes man atrodo, kad maistas turi būti ne tik naudingas ar skanus, bet ir estetiškas), kad gaučiau energijos visai dienai. Nepavalgiusios pusryčių manęs niekas neišvarys iš namų, nes tai svarbiausias dienos valgis. Galiu pamiršti, nespėti, nenorėti vakarienės, bet pusryčių – NIEKADA.

Rytą labai mėgstu pradėti namine granola su graikišku jogurtu arba neskaldytų grūdų, ilgai verdamomis ir nesaldintomis košėmis. Dažniausiai renkuosi avižų, grikių, ruginių, miežių ar perlinių kruopų košę, jas kiekvieną rytą keičiu, kad organizmą aprūpinčiau įvairiomis maisto medžiagomis ir išvengčiau monotonijos. Košę gardinu cinamonu (labai jį mėgstu), kitais prieskoniais (kardamonu, gvazdikėliais ar džiovintų daržovių prieskoniais), uogomis, įvairiomis sėklomis, sūriu ar daržovėmis.

7. VEIDO MASAŽAS SU VEIDO MASAŽUOKLIU

Twin-Ball Facial Massager veido masažuoklis mano grožio rutinoje atsirado visai neseniai. Ir galiu pasakyti – tai mano metų atradimas! Dažniausiai veidą mėgstu masažuoti ryte ir būtinai bent 10 minučių. Tiesa, visada stengiuosi būti labai švelni – masažuoklio smarkiai spausti tikrai nereikia.

8. MADOS PORTALŲ/ŽURNALŲ NAUJIENOS

Labai myliu madą. Be to, manau, kad stiliaus pojūtį reikia nuolat lavinti. Rytas – puikus laikas.

9. LAIKAS POZITYVIOMS MINTIMS IR NUSITEIKIMUI DARBAMS / MEDITACIJA

Visada suplanuoju dienos tikslus ir atsakinėju į email’us. Sako pasiruošimas rytojaus dienai prasideda iš vakaro, todėl dažnai rytojaus darbus susidėlioju dar vakare, kad naktį geriau miegočiau – bent jau man aiškių užduočių suformulavimas ir žinojimas, ką tiksliai turėsiu padaryti per dieną, padeda jaustis ramiau. Be to, mintyse visada stengiuosi padėkoti už viską, kas buvo praėjusią dieną ir kas laukią manęs ateinančią dieną – tą darau arba prieš miegą, arba ryte vos pabudusi.

10. SPORTAS

Ne paslaptis – be sporto neįsivaizduoju savo gyvenimo. Sportuoju treniruoklių salėje arba muay thaiJau seniai pastebėjau, kad man labiau patinka sportuoti ryte, nei vakare. Gal todėl, kad pasportavusi ryte pasikraunu daug geros energijos ir visa likusi diena tampa produktyvi. Iš tiesų, sportą priskirčiau prie meditacijos – kūnas fiziškai dirba, bet protas ilsisi.

logo