PO ATOSTOGŲ REIKIA ATOSTOGŲ?

Būna sako – po atostogų reikia atostogų. Aš niekada nesupratau poilsinių kelionių kai tu tik guli prie baseino 7 ar 14 dienų. Gal todėl į tokias ir nevažiuoju. Nes kai tik nuvykstu į kokią šalį (nesvarbu dėl darbo ar pramogų), aš privalau ją tyrinėti! Architektūrą, gamtą, maistą, žmones, kultūrą, istoriją… Tada jaučiuosi tokia gyva!

Kelionė į Tailandą irgi nebuvo išimtis. Ten praleidom dvi savaites – ir nei dienos gulinėjimo! Tiek daug norėjom pamatyti (nors kelionės pradžioje visi susitarėm, kad nelakstysim akis išdegę, bet, akivaizdu, planas nepavyko). Visos dienos buvo tokios intensyvios, kad grįžus vakare į viešbutį aš užmigdavau per 5 minutes.

Dabar galvoju – gal atostogaujant kūnas ir nepailsėjo, bet už tai galvoje – atgaiva ir naujos idėjos! Visai nesvarbu, kad Tailande pieno baltumo paplūdimiai, žydras vanduo, saulė ir palmės – aš vis tiek labai pasiilgau namų, darbo ir mylimiausių žmonių. Net jei Lietuvoje ir -20. Kaip tik, kol skridom atgal iš Bangkoko į Vilnių (tiesa, kelionė gerokai užtruko) knygoje radau tokius žodžius, kurie man labai įstrigo:

– Gyvenimas turėtų būti ne saugi kelionė į kapą, puoselėjant kūno grožį ir sveikatą, o veikiau pašėlęs lėkimas suodžių debesyje, atimantis visas jėgas, visą sveikatą ir kartu įkvepiantis šaukti: “Oho! Tai bent skrydis!”.

Labas, Vilniau! Gera sugrįžti.
logo