PERFECT HAIR

snapseed

Vos tik įkėliau šią nuotrauką į socialinę mediją – iškart pasipylė Jūsų laiškai, ką aš darau savo plaukams ir kokias priemones naudoju, kad jie taip blizga.

Žinok, kad plaukais, kaip ir veido oda ar kūno forma rūpintis reikia ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Nėra jokio stebuklingo šampūno ar kaukės, kurie padarys sveikus ir žvilgančius tavo plaukus, jei viduje tu nesi sveika. Tokia tiesa.

Papasakosiu istoriją su savo plaukais. Prieš metus jie man pradėjo labai smarkiai slinkti ir silpnėti. Iš pradžių maniau, kad kaltas nuovargis ar stresas, po to kaltinau vitaminų trūkumą, nors su mityba viskas buvo gerai (valgau subalansuotai). Tai nesupratau kur čia šuo pakastas.

img_8149 img_8151 snapseed-1

Na ir naudojau aš tuos geriausius šampūnus… Kondicionierius… Kaukes… Aliejukus… Ko tik nedariau. O rezultato lygiai nulis… Plaukai tokie pat silpni, išsišakoję, sausi ir slenkantys.

Tik po to išsiaiškinau, kad problema buvo kitur. Tai skydliaukė (man buvo pripažinta hipotireozė – skydliaukės veiklos sulėtėjimas). Jos veika sutrikusi – vadinasi stringa visi kiti organizmo procesai, ypač medžiagų apykaita, nervų sistemos veikla, ploni, silpni ir slenkantys plaukai ir t.t. Kitaip sakant sekinamas visas organizmas. Ir tik praktiškai po metų, kai skydliaukės veikla susinormalizavo, vėl grąžinu plaukus į buvusią “formą”. Dar praeitą savaitę mano geras draugas ir plaukų stilistas Mantas Tautvaišas jais taip kruopščiai pasirūpino, kad aš vos neapsiverkiau iš to grožio. Nes tokių savo plaukų nemačiau jau labai ilgai…

Ir kaip viena iš man rašiusių moterų teisingai pastebėjo – sveiki plaukai puošia moterį. Todėl nepamiršk jais rūpintis ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.