PEILIUKAMS IR VAŠKUI STOP | GERIAUSIA DEPILIACIJA

Photos by Andrius Burba

Atsimeni, kažkada pasakojau apie plaukelių šalinimą lazeriu. Tiksliau apie galimybę pasakyti “Viso gero!” plaukeliams, kurie nuolat įauga ir dirgina odą.

Šiai dienai esu praėjusi visą rekomenduojamą plaukelių šalinimo kursą pažastų ir bikini srityse. Turiu pripažinti, tai vienas geriausių dalykų moters gyvenime. Esu sakiusi ne kartą – manau, kad dauguma moterų, net neįsivaizduoja, koks komfortas NEBEGALVOTI APIE NEPAGEIDAUJAMUS PLAUKELIUS, nebeplanuoti kada depliuoti/nedepiliuoti?

Nes visos tų nepageidaujamų plaukelių turime ir visos norime jais “atsikratyti”, tik ne visos naudojam efektyvius būdus. Noriu įkvėpti drąsos išbandyti tai, ką išbandžiau pati, nors ilgai to bijojau – plaukelius šalinti lazeriu. Ypač jei tavo plaukeliai pažastų ar bikini srityse įauginėja, tas vietas nuolat beria, nemaloniai dirgina kiekvieną kartą depiliuojant (peiliuku/vašku/cukraus pasta/depiliaciniu kremu/epiliatoriumi).

Processed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with a6 preset

Tik nereikia įsivaizduot, kad tas lazeris labai jau didelis “baubas”. Nes plaukų šalinimas lazeriu tikras išsigelbėjimas ir taip palengvina kasdienybę..! Bijojau, kad labai skauda. Bijojau, kad gali likti pigmentinių dėmių ar randų. Bijojau, kad labai brangu. Tai:

A) Dėl skausmo – ištverti tikrai įmanoma. Procedūra neužima daug laiko (žinoma, priklauso dar kurioje srityje plaukeliai yra šalinami). O ir tos kelios minutės šaldančiai kaitinančio jausmo vertos rezultato, kurį pamatai jau po savaitės. Vienintelis dalykas, kuris mane tikrai erzina procedūros metu, tai degančių plaukelių kvapas, bet ir prie to galima priprasti. Nes (dar kartą pasikartosiu) rezultatas viską atperka.

B) Randai ir pigmentinės dėmės – esu girdėjusi tikrai ne vienos moters atsiliepimus, kad šalindamos plaukelius lazeriu pasidovanojo sau šituos “grožius”, tačiau renkantis profesionalią kliniką su kvalifikuotais ir profesionaliais specialistais, taip tikrai nenutiks. Jei anksčiau esi skaičiusi  mano įrašus ir knygą, tikrai prisimeni, kad lazerinės dermatologijos klinika “ERA ESTHETIC” beveik yra antri mano namai, jais pasitikiu 110% – manęs dar niekada nenuvylė. Ir bent jau man po procedūros lengvas pabėrimas ir raudonis jau kitą dieną išnyksta, todėl apie jokius randus ir pigmentines dėmes negali būti nei kalbos. Be to, lazerių irgi būna labai įvairių. Mano gydytoja Ieva dirba su naujausios versijos Aleksandrito lazeriu ir tikina, kad jis geriausias ir efektyviausias (su ja visiškai sutinku). Tiesa, ši klinika turi didžiausią patirtį Lietuvoje su Aleksandrito lazeriais, tad dėl procedūros saugumo, komfortiškumo, kokybės ir efektyvaus rezultato visada esu rami. Gentle Max Pro ir Gentle Lase Pro – aukščiausias pažangumas technologijose, o tai labai svarbu procedūros kokybės užtikrinime.

C) Brangumas – finansiškai pati turi pasiskaičiuoti ar kartą/du per mėnesį eisi depiliuotis pas specialistę, ar kartą per 2 mėnesius plaukelius šalinsi lazeriu – yra privalomas 4-7 procedūrų kursas, kuris priklauso nuo plaukelio struktūros, po šio kurso seka metų pertrauka, o po to bent kartą į metus reikalinga palaikomoji procedūra. Paskaičiavau, kad šalinti plaukelius lazeriu vis tik išeina pigiau, nors iš pradžių atrodė tikrai labai brangus malonumas. Džiaugiuosi, kad “ERA ESTHETIC” atsižvelgia ir į kainų politiką ir atliekant procedūrų kursą, siūlo mažesnes kainas. Tada džiaugiesi ne tik efektyviu rezultatu, bet ir „sveika“ kaina. Su kai kuriomis sritimis yra nemokamas šalinimas kitose srityse. Pavyzdžiui,  atliekant plaukelių šalinimo procedūrą Aleksandrito lazeriu bikini srityje, klinika dovanoja  nemokamą pirmą procedūrą pažastų srityje, o sekančioms pažastų procedūroms taikoma 50% nuolaidą.

Gal paklausi, kada geriausia pradėti procedūrą? Gydytoja man minėjo, kad rudenį, bet iš tiesų galima pradėti bet kada, jei neketini kepti saulėje ištisas valandas ir gauti tiesioginių saulės spindulių. Bet pradėjus rudenį, vasara jau būsi pasiruošusi saulės sezonui. Net jei ir esi ką tik po procedūros, o yra vasarą ir nori eiti į pliažą – tai būtina kruopščiai tepti kremu nuo saulės ir viskas! Kitaip sakant, procedūra tinkama bet kokiu metų laiku.

Tikrai labai skatinu gerai pagalvoti, ar neverta pamiršti galvos skausmo dėl depiliacijos ir pasirinkti plaukelius šalinti lazeriu. Nes man atrodo, kad tai visiškai tobulas 21 amžiaus išradimas užimtai moteriai! Labai lauksiu tavo komentarų ir nuomonių, jei jau esi išbandžiusi taip šalinti plaukelius.

O jei dar tik planuoji – savo facebook’e dovanoju tau plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą pažastų srityje.

Sukurta su ERA ESTHETIC