PĖDŲ SPA

Prieš šventes – darbų maratonas ne juokais iškamavo. Ir tada supranti, kad reikia spėti pailsinti ne tik smegenis, bet ir pėdas, nes gi visur lakstei akis išdegus. O vat pėdas dažniausiai mes pamirštam, bet jomis reikia pasirūpinti. Ir labai!

Todėl dabar tas laikas, kai galima užsiimti pėdų SPA. Nes pagalvojau, kad jos visada būna batuose! Visada… Nuo ryto iki vakaro vargšės yra įkalintos TEN. Kasdien – avalynė, sporto salė – kedai, namai – šlepetės. Todėl šita SVR pėdų kaukė – atradimas! Ne kitaip.

Kas čia per gėris? Tai dermatologinė pėdų kaukė Xerial Peel, kuri vos vienos procedūros metu pašalina nuospaudas, suragėjimus ant pėdų, intensyviai drėkina pėdų odą ir visiškai ją atnaujina. Ir pati procedūra labai maloni! Nes kaukė yra tarsi kojinės, todėl jokio diskomforto nesijaučia, netgi labai malonu. Užtenka jas apsimauti ant pėdų, palaikyti valandą ir nuplauti vandeniu.

Tik reikia nusiteikti, kad vėliau (kokią savaitę) negyvos odos gabalėlių bus nemažai, nes oda pradės luptis, tad nereikia išsigąsti. Bet geriausia, kad po tokio SPA nebereikia jokio papildomo mechaninio šveitimo, o pėdų oda labai švelni. Tokią kaukę nuo manęs Kalėdų progą gavo visa šeima.

Tiesa, yra dar vienas dalykas. Mano labai plona oda, tad kojas visada „puošia“ lengvai persišviečiančios kraujagyslės. Tai savotiškai žavu, tačiau aš intensyviai sportuoju, aukštakulniai taip pat dažni mano palydovai, tad nuolat jaučiu kojų nuovargį, tinimą ir sunkumą (taip nutinka todėl, kad dalis kraujo iš kojų nenuteka širdies link ir lieka venose). Tad būtinai turiu jomis rūpintis, imtis prevencijos, nes vėliau gali būti tik blogiau (atsirasti mazgų) ir tada išeitis bus jau tik operacija ar gydymas lazeriu. Be to, lėtinę venų ligą (venų varikozę) gali sukelti ilgalaikis sėdėjimas ar stovėjimas, bet vis tik didžiausią įtaką tam turi paveldimumas, genai.

Jeigu ir tu turi panašią problemą, labai rekomenduoju nedelsti ir kuo anksčiau imtis priemonių, nes ilgainiui liga progresuoja. Pavyzdžiui, aš naudoju specialų kojų venoms skirtą gelį, o kartais kompresines kojines. Tiesa, jas užsimaunu ryte, dar nespėjus išlipti iš lovos. Dažnai man nepavyksta jų mūvėti visą dieną, todėl panešioju namie bent ryte, kol ruošiuosi į darbą. Tokios kojinės labai padeda ir tada, kai laukia ilgesnis skrydis. Taip pat nepamirštu masažo ir vakarais bent 10 min. paguliu iškėlusi kojas į viršų – taip gerėja kraujotaka.

O kol kas… linkiu gražaus naujų metų laukimo ir, žinoma, dėmesio sau!

Sukurta su SVR