PEDIKIŪRAS | PĖDŲ PRIEŽIŪRA

Photos / Pinterest

Vasaros sezonu, dauguma mūsų, pradedame rūpintis savo pėdomis labiau, dėl noro apsiauti atvirą avalynę, bet iš tiesų ypatingą dėmesį reikėtų skirti nuolat (juk jos mums tiek tarnauja!).

Pėdų oda linkusi ragėti, o kai kurios pėdos dalys ypač suragėja dėl avalynės ir priklausomai nuo vaikščiojimo kiekio. Bet juk visos norime švelnių ir minkštų pėdų! Todėl rekomenduoju ne tik kartą per mėnesį apsilankyti pas profesionalų pedikiūro specialistą, bet ir prižiūrėti pėdas namų salygomis.

Atliekant pedikiūrą, specialistas gali rinktis kelis būdus pašalinti suragėjusią odą. Aš renkuosi šarminę priemonę, kuri pašalina visą susikaupusią nereikalingą suragėjusią odą. Po procedūros pėdos tampa kur kas malonesnės, todėl norint išlaikyti rezultatą ilgiau, bent kartą per savaitę reikėtų naudotis pėdoms skirta dilde ir pilingu nušveisti odą.

Šveitiklį galima naudoti tą patį, kuris yra skirtas ir kūnui arba pasigaminti taip gerai žinomą kavos tirščių ir medaus mišinį. Taip pat drėkinti ir individualiai pasirinkti tinkamą priemonę, kuri gali būti skirta sausai, skilinėjančiai ar linkusiai prakaituoti odai.

Skiriant truputį dėmesio ir laiko namuose – greičiau sulauksi gražesnio rezultato ir ilgiau džiaugsies tvarkingomis pėdomis. Nes kartą per mėnesį pėdas palepinti – per maža… Juk po to taip lengva, gera ir malonu!

Tekstas / nagų meistrė Gabrielė Zapareckaitė – Nagų estetika & Grožis

logo