PASIRUOŠK ŽIEMAI | PADĖK SAUSĖJANČIAI ODAI

Vėstant orams – sausėja ir oda. Todėl aš pasirūpinu pagalba jau iš anksto. Visada, pirkdama kosmetiką domiuosi jos sudėtimi ir efektyvumu. Šį kartą noriu pristatyti savo TOP 3, kurie man padės drėkinti odą ir ruošti ją žiemai.

Pirmiausia – kūno kremas. Visai netikėtai radau šį Estée Lauder Youth Dew drėkinamąjį kūno kremą savo mylimiausiame e-shope Mini-Maxi.lt, nes kažkada minėjau, kad neturiu laiko vaikščioti po parduotuves. Tiesa, kremo pakuotė – tiesiog vau! Gėris ne tik mano kūnui, bet ir puošmena kosmetiniam staleliui.

Nepraleidau progos palepinti ir veido odą.  Estée Lauder Night Wear 3 minučių detoksikuojamoji veido kaukė tiesiog nuostabi. Įsimylėjau iškart (kaip ir visus gerus/kokybiškus/efektyvius produktus ar daiktus). Jos konsistencija skysta, bet labai švelni tekstūra – o man tai tikrai yra svarbu, ypač veido priežiūros priemonėse. Nemėgstu nieko, kas bent kiek braižo mano veidą. Labai lengvai pasiskirsto ant odos, o geriausia, kad užtenka vos 3 minučių, kad ji pradėtų veikti. Per kelias minutes detoksikuoja odą, pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių.

Na gerai, dar vienas perliukas – Elizabeth Arden Green Tea dušo želė. Prisiekiu, jos aromatas per rytinius ritualus vonioje duoda gerą tonusą visai dienai! Dar patiko tai, kad ji valo ir drėkiną odą. Vienu šūviu – net trys zuikiai.

Gal ir nebūčiau taip savęs lepinus ir tiek prisipirkus, bet puiki kaina neleido sustoti pirkti (turint Min-Maxi.lt narystę galima sutaupyti). Rekomenduoju ir Tau ten pasižvalgyti – dovanų rasi ne tik sau, bet ir mylimiems Kalėdų proga. O dabar, paruoškim odą žiemai ir nepamirškim jos drėkinti!

Sukurta su MINIMAXI