PASIRUOŠIMAS KELIONEI Į AZIJĄ | GROŽIO PRIEMONĖS

Kadangi greit išvyksiu į Kiniją darbo reikalais ir ten užtruksiu tikrai nemažai laiko turiu tinkamai pasiruošti šiai kelionei. Aš esu atsakingas ir ypač atsargus žmogus – visada mėgstu būti pasiruošusi įvairios situacijoms, tiek darbe, tiek gyvenime. Neišimtis ir ši kelionė.

Todėl nusprendžiau ir su Jumis pasidalinti, kaip atrodo mano pasiruošimas ir ką žadu vežtis su savimi ten… į tolimą ir egzotišką šalį. Pradėkime nuo grožio priemonių.

Matyt bene svarbiausia viso bagažo turinio dalis – veido priežiūros priemonės. Ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje modelio darbas yra gana įtemptas, tad dekoratyvinės kosmetikos “dozę” kiekvieną savaitę gaunu su kaupu. Kadangi Kinijoje dar nesu buvusi, todėl galiu tik spėti, jog ten bus dar blogiau – dar daugiau fotosesijų, vadinasi dar daugiau makiažo. Kai kurių priemonių vežuosi net po kelis vienetus – apsidraudimui.

Be to, Kinijoje (taip pat esu girdėjusi) neįmanoma rasti normalių veido priežiūros priemonių – praktiškai visi kremai turi tokį ingredientą, kuris balina veido odą. Eksperimentuoti tikrai nenorėčiau.

Dėl šios priežasties turiu būti iš karto tam pasiruošusi ir turėti visas veido valymo ir priežiūros priemones kartu su savimi. Merginos pasakojo, kad yra buvę ir tokių atvejų, jog iš oro uosto skubi tiesiai į darbą arba kastingą su visais lagaminais. Pažiūrėsime ar ir man taip nenutiks.

Mano “grožio bagaže” galima atrasti drėkinantį veido kremą, valomąjį micelinį vandenį (šio valiklio vešiuosi net 2 vienetus po 500 ml, tikrai neketinu rizikuoti ir pirkti vietinio kiniško), serumą, giluminį valiklį ir ląstelinį purškiklį (apie pastarąsias priemones pažadu papasakoti kiek vėliau kitame įrašė).

Turiu nepamiršti ir savo plaukų. Iš tiesų noriu visas man žinomas ir patikrintas priemones vežtis kartu su savimi, kad vėliau netektų gaišti laiko ieškojimams ten, o ir nežinau ar rasčiau kažką tinkamo.

Tad plaukams prižiūrėti vežiuosi plaukų šampūną (2 vienetus, vėlgi, kad apsidrausčiau ir nelakstyčiau Kinijoje po marketą su tinkamo šampūno paieškomis), kodicionierių (tikrai užteks vieno buteliuko), plaukų aliejų ir žinomą plaukų priemonę skirtą apsaugoti nuo karščio (nes mano vargšai plaukai tikiu, kad irgi turės ten nemažai darbo).

Taip pat – be kūno priežiūros priemonių aš nė iš vietos! Kūno aliejus (tiesa, naudoju “Johnson’s baby oil”, labai tinka ir patinka!), dušo želė, kūno kremas ir purškiklis. Deduosi ir dezodorantą, bet jį dar tik pirksiu, nes žadu keisti dabartinį – noriu nusipirkti tokį, kuriame nėra aliuminio (ačiū Justei už rekomendaciją). Kaip ir viskas, kas reikalinga. Dedam į lagaminą ir žiūrim, ko dar trūksta…

O trūksta higienos priemonių. Vatos diskeliai (vežuosi gal 4 vienetus, dėl viso pikto…), nagų lako valiklis, dantų siūlas, atibakterinės servetėlės, dantų pasta… viso to tikrai prireiks. + vežuosi dezinfekcinį skystį, kad visada būčiau rami, jog apsisaugosiu nuo įvairių bakterijų.

Kol kas mano bagaže yra štai tiek visokių priemonių. Manau per kelias savaites dar pastebėsiu, kad kažko trūksta, bet jei matote, kad kažką tikrai pamiršau, labai lauksiu rekomendacijų, ką dar turėčiau pasiimti kartu su savimi!

Nors jau dabar neįsivaizduoju, kur ir kaip viską reikės sutalpinti…

Įraše PASIRUOŠIMAS KELIONEI Į AZIJĄ | PART II papasakosiu, kokius maisto produktus žadu vežtis į kelionė. Gražaus šeštadienio ir iki greitooo!

S.

rasa_formule_sauganti_200x200