PARYŽIUS | KUR APSISTOTI? KĄ PAMATYTI? KUR PAVALGYTI?

Paryžiuje lankiausi antrą kartą (jei prisimenate, prieš kelis mėnesius pirmą kartą čia važiavau kartu su mano mylimu prekės ženklų MAJE ir buvau Paryžiuje tik 24h), tiesa – ne visai planuotai. Tiesiog su mano geriausiu draugu Mantu kažkurį rytą pusryčiavome Vilniaus centre ir pradėjome žiūrėti bilietus.

Netyčia suradom pigius skrydžius ir nutarėm, kad būtų kvaila jų nenusipirkti. Taip praeitą savaitę Paryžiuje praleidom 5 nuostabias dienas. Dėl to šiandien noriu pasidalinti keliais patarimais, kur apsistoti, pavalgyti ir ką aplankyti. Jei planuojate kelionę į Paryžių – šis įrašas tikrai pravers!

TINAH PARIS 

Tikriausiai daugiausia Jūsų susidomėjimo sulaukęs dalykas per šią kelionę – mūsų apartamentai Paryžiuje. Nenuostabu, nes jie buvo tikrai įspūdingi. Ačiū Mantui, kuris juos atrado ir užsakė! Tiesa, kaip TINAH sako – this is not a Hotel. Ir iš tikrųjų! Jiems priklauso vos keli kambariai, čia nėra administratoriaus, o į kambarį galima patekti tik su specialiu kodu. Jei planuojate kelionę į Paryžių – manau čia tobuliausia vieta apsistoti. Žinau, kad į šiuos apartamentus dar tikrai sugrįšiu.

LE MUSÉE YVES SAINT LAURENT PARIS

Lankiausi ir Yves Saint Laurent muziejuje. Asmeniškai man tai vienas talentingiausių visų laikų kūrėjų, todėl aplankyti jo mados namus – buvo mano svajonė. Nežinau ar jau spėjot pamatyti filmą „Nepažadinkit Saint Laurent ‘o“? Jei ne – rekomenduoju (net ir tuo atveju, jei mada Jums nelabai įdomi). Šitas dokumentinis filmas parodo visą tiesą apie genialaus dizainerio gyvenimo užkulisius. Kaip mano geras bičiulis Arnoldas Remeika pasakytų: “Už kiekvienos legendos fasado yra realybė, kuri ne visada patraukli.”

 PRINTEMPS ROOFTOP TERRACE

Apie šią terasą man papasakojote Jūs (ačiū labai!). Čia atsiveria nuostabi miesto panorama kartu su Eifelio bokštu į kurį, tiesa, šį kartą pakilti taip ir nepavyko. Manau šampano taurei – tai viena gražiausių vietų Paryžiuje.

LE GALLIERA

Netikėtai atrasta vieta visai šalia Yves Saint Laurent muziejaus. Vynas ir sraigės man čia labai patiko!

PALAIS GARNIER

Manau tai gražiausi pasaulyje operos rūmai! Labai rekomenduoju ne tik aplankyti, bet, jei turėsite laiko, ir nusipirkti “paskutinės minutės” bilietus į operą ar baletą. Tokiu atveju bilieto kaina gali siekti vos 10 eurų – mes būtent taip ir padarėm! Turėjome 3 nuostabias valandas “Iolanta” operoje + balete pagal Pyotr Tchaikovsky muziką. 

Taip pat dar kelios vietos, ką verta pamatyti ir aplankyti Paryžiuje:

– PINK MAMMA. Kur? 20bis Rue de Douai, 75009 Paris
– Citizen Concept Store. Kur? 8 Rue du Roi Doré, 75003 Paris
– Galeries Lafayette. Kur? 21 Boulevard Haussmann, 75009 Paris
–  Macarons Ladurée. Kur? 75 Av. des Champs-Élysées, 75008 Paris
– Musée du Louvre. Kur? Rue de Rivoli, 75001 Paris
– Sainte-Chapelle. Kur? 8 Boulevard du Palais, 75001 Paris
– Hank Burger. Kur? 55 Rue des Archives, 75003 Paris

logo