ORANGE AND LEMON BATH

Prisipažinsiu – modelio darbas tikrai nuostabus tuo, jog kiekvieną kartą net neįsivaizduoji, kas Tavęs laukia. Kokie žmonės, kokios vietos, kokia fotosesijos idėja, koks bus rezultatas!

Tačiau aš visada jaučiuosi rami, kai dirbu su profesionalais. Todėl šiandien fotosesija su geriausiu iš geriausių – Gediminu Žilinsku.

Šiandien mūsų darbo vieta – AZIA SPA rytų masažo namai. Buvo itin įdomi diena. O dar kai vonią su apelsinais pasiūlo darbo metu – tai yra kažkas nerealaus.

Tiesa, pojūčiai ne patys geriausi – pabuvus vonioje 10 min. pradėjo graužti visą kūną!!! O Gediminas liepė šypsotis.. Va čia ir yra modelio profesionalumas – atlikti savo darbą tobulai bet kokiomis sąlygomis. Džiaugiuosi, jog kadrai gavosi puikūs. Bet į tokią vonią manęs daugiau niekada niekas nepriprašys atsigulti.. Įlipaus. Pabandžiau. Išlipau. Ačiū daugiau nekartosiu.

Tačiau šiuose SPA masažo namuose be galo patiko egzotiška aplinka, muzika bei kvapai! Trumpam nukeliauji ten, kur rojus.. Nekantrauju išbandyti stiprias tailandiečių masažuotojų rankas!!