NUSIKIRPAU PLAUKUS!

Tiesa ta, kad niekada gyvenime nesu turėjusi trumpų plaukų. Tačiau paskutinius puse metų apie tai daug galvojau, mano geriausias draugas ir plaukų meistras Mantas Tautvaišas taip pat tada užsiminė, kad būtų puiki idėja šiais metais nukirpti man plaukus. Taip prieš kelias savaites nusprendžiau, kad laikas pagaliau tai padaryti. Tiesiog vieną dieną parašiau Mantui – kerpam. Ir nekantriai laukiau savo eilės patekti į jo kėdę.

Jaučiu, kad per pastaruosius kelis metus pasikeitė labai daug dalykų mano gyvenime ir viduje – tik tai ne visada pavyko ištransliuoti išorėje. Nusikirpus plaukus kartu nukirpau ir daug metų kauptą energiją. Kaip tik su mano draugė ir stiliste Vilija Rušinskaite kalbėjome, kad ta pokyčių energija yra nuostabus dalykas – ta nuojauta, kad kažkas laukia, artėja, keičiasi. Labai džiaugiuosi šituo savo sprendimu! Aišku, prie naujos šukuosenos dar reiks priprasti. Sako moteris niekuomet nekerpa tik plaukų – su šukuosenos pokyčiais ateina ir vidiniai, bet mano atveju atvirkščiai – aš jau esu pasikeitusi viduje, todėl plaukai buvo tik extra detalė, kuri tai papildė.

Mantas yra geriausias dalykas, kuris kada nors nutiko mano plaukams. Jis tikras profesionalas ir be galo talentingas. Mantas puikiai jaučia žmogų ir kokią šukuoseną ar spalvą jam pasiūlyti. Juokaudama sakau, kad jo kėdėje galėčiau ir užsimerkusi sėdėti – galutinis rezultatas niekad nenuvils. Tačiau Mantas nėra kategoriškas – nors dažniausiai jis rūpinasi idėjomis, ką galima padaryti su mano plaukais – nesvarbu, tai šukuosena, kirpimas ar dažymas, tačiau galų gale visada nusprendžiame kartu. Kaip minėjau, kirpti plaukus dar prieš pusę metų buvo Manto idėja, tačiau jis manęs nespaudė ir laukė, kol pati apsispręsiu.

Daug kas klausė, ar nebuvo gaila nukirpti tokių gražių ir ilgų plaukų – nepaisant nuolatinio šviesinimo, jų būklė buvo tikrai puiki, labai jais rūpinausi. Tai galiu pasakyti, kad nei kiek negaila. Kaip tik – jausmas nuostabus! Sveiki trumpi plaukai. Jūs man laaaabai patinkate!

logo