“NORMALIOS BOBOS EINA OUT”

IMG_3140

Kas dar negirdėjote, tai “Normalios bobos eina OUT” yra kino renginių serija, skirta merginoms su polėkiu, humoro jausmu ar tiesiog toms, kurios pilnomis saujomis semdamos gyvenimą sako “let’s do it”.

Pagrindinis tikslas yra ne tik turiningai praleisti laiką, bet taip pat paversti jį prasmingu. Už vakarykščio kino filmo bilietus surinktos lėšos bus paaukotos Vilniaus Moterų namų Krizių centrui.

8

Ir žinokite, man vakar taip pasisekė nuostabiai praleisti laiką su tom “normaliom bobom”… Arba kitaip – tiesiog žavingom damom, kurios kaip ir aš neliko abejingos šiai socialinei akcijai. Ačiū savo merginoms Solveiga Mykolaitytė, Deimantė Kazėnaitė ir Karolina Toleikytė, kad vakar buvo kartu su manimi.

Esu ypač dėkinga Agnei Jagelavičiūtei ir Dovilei Filmanavičiūtei-Miss Sheep už nuostabią iniciatyvą, prie kurios prisidėjo net 1200 moterų iš didžiųjų Lietuvos miestų. Bet kaip sakė viena akcijoje dalyvavusi moteris, mūsų yra ne 1200, o kur kas daugiau!

Aš žinau, kad mes, moterys, galime būti vieningos, palaikyti viena kitą ir padėti. Užtenka pavydo, užtenka piktų žodžių ir apkalbų. Metas tikram, moteriškam solidarumui, kurio kartais taip trūksta!

IMG_317512

Filmas “Joy”/”Džoja” šiai akcijai buvo pasirinktas neatsitiktinai. Tai jausminga drama apie šeimą, ištikimybę, meilę ir moters stiprybę. Įdomu tai, kad filmas sukurtas pagal realią vienišos trijų vaikų mamos Joy Mangano istoriją. Filme vaidina tokios Holivudo žvaigždės, kaip Jennifer Lawrence, Robertas De Niro, Isabella Rossellini, Bradley Cooperis.

Man išties įstrigo bene pagrindinė filmo idėja, kad įkvėpimas kartais, pasirodo, slypi visai čia pat – tik reikia jį pastebėti.

Žiūrėti tokį filmą kartu su kitomis moterimis (Forum Cinema Vingis didžiausia salė buvo pilnut pulnutėlė) yra nepaprastas jausmas – tokią atmosferą gali rasti ne bet kur. Filmo metu spėliojau: “Kiek kartų, dabar filmą stebinčių moterų, šiame siužete atpažino save ir savo gyvenimą?”

Kažkaip beveik garantuoju, jog bent pusė iš mūsų. Būtent dėl to mes esame tokios, kokios esame – užsispyrusios, nuolankios, silpnos, stiprios, liūdnos, laimingos, įnoringos, žavios, piktos, bet visada MYLINČIOS. Ne tik kitus, bet ir save, ir savo gyvenimą.

Nuoširdžiai rekomenduoju pamatyti “Joy”! Ir galbūt apgalvoti ir įvertinti iš naujo tai, kas yra šalia!

Agne, Dovile, dar kartą ačiū Jums už progą pasimėgauti ne tik nuostabiu filmu, bet ir vieninga moterų kompanija!

Jau laukiu kitų kino seansų.

ŽINIASKLAIDA:

Agnės Jagelavičiūtės ir Miss Sheep į kiną sukviestos „normalios bobos“ aukojo moterų krizių centrui

A. Jagelavičiūtės pakviestos moterys rinkosi į „bobų“ vakarą

Net ir mama tapusi A. Jagelavičiūtė nepraleidžia moteriškų vakarėlių: sūnų prižiūri vyras