NAUJAS ATRADIMAS | CONCEALER’IS, KURIS IŠLIEKA IKI 12 VALANDŲ IR DRĖKINA ODĄ

Mielosios, noriu Jums pristatyti visišką MAKE UP FOR EVER naujieną – ULTRA HD CONCEALER! Tai šviesą pritraukianti ir savaime užsifiksuojanti maskuojamoji priemonė.

Kuo šis concealer’is yra išskirtinis? A – išlieka iki 12 valandų. B – jis yra glotnus ir užpildo visas raukšleles. C – jis dar ir drėkina, todėl komfortas garantuotas! O svarbiausia, kad galima rinktis net iš 22 atspalvių!

Pati šitą maskuoklį naudoju keliais būdais. Ne tik pašviesinu paakius (nr.31 – dažniausiai paakyje užtepu 2 arba 3 taškelius ir juos išsklaidau su šepetėliu, taip pat lengvai paryškinkinu antakių formą ir pakoreguoju nelygų akių ar lūpų kontūrą), bet ir kontūruoju – naudoju tamsesnę ULTRA HD CONCEALER spalvą (nr.54).

Priemonės sudėtyje yra taip vadinamas gražinamasis kompleksas, kuris pagauna ir išsklaido šviesą: 3D gelis mažina nuovargio žymes, raukšleles ir odos trūkumus, o dėl hialurono rūgšties ir bičių vaško oda aplink akis 12 val. išlieka glotni ir sudrėkinta. Man svarbu, kad užsitepus concealer’io netrauktų paakių odos ir konsistencija būtų maloni ir lengvai išsisklaidytų. Šitas concealer’is būtent toks! Jį patogu dengti tiek su šepetėliu, tiek su kempinėle.

Visada mėgstu priminti, kad kai kalbame apie makiažą (ypač dieninį), laikausi tokios nuomonės: makiažo esmė yra ne ta, kad žmonės tau sakytų „Kaip gražiai pasidažei!“ arba „Koks gražus tavo makiažas“. Makiažo paslaptis ir siekiamybė – sulaukti komplimento „Kaip gražiai atrodai!“, kad pastebėtų tavo natūralų grožį ir visus privalumus (dideles ir išraiškingas akis, antakius, skruostikaulius, dailią nosį ar putlias lūpas).

Juk svarbiausia, kad moteris, kurią regi veidrodyje, būtų tau pati gražiausia ne dėl to, kad veidas paslėptas po keliais kilogramais makiažo, o todėl, kad ji spinduliuoja pasitikėjimu ir švyti energija.

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo