NAUJA GERIAUSIA DRAUGĖ | FIZINIO AKTYVUMO APYRANKĖ FITBIT CHARGE 3

Photos / Lina Juciunaitė

Esu įsitikinusi, kad daugeliu gyvenimo atvejų mes privalome būti patys sau gydytojai ir patarėjai. Turime taip išmanyti savo organizmo funkcijas, kad sugebėtume patys pašalinti ligų ir negalavimų priežastis. Kiekvienas turi jausti, ko reikia jo organizmui ir kūnui.

Nežinau, ar spėjot pamatyti, bet savo Instagram stories visai neseniai Jus supažindinau su savo nauja geriausia drauge – fizinio aktyvumo apyranke Fitbit Charge 3. Tik nesupraskite klaidingai – ši apyrankė nėra stebuklingas prietaisas, kuris staiga apvers Jūsų gyvenimą aukštyn kojomis ar jau po kelių dienų padės numesti svorio.

Tai ne šiaip sau geriausia draugė – tai pagalba kiekvienam žmogui (nesvarbu, kokia tavo lytis ar amžius). Apyrankė padeda geriau pažinti savo organizmą ir sveikatos būklę, siekant geresnės savijautos. Todėl šiandien su Jumis noriu pasidalinti man labiausiai patinkančiomis ir svarbiausiomis funkcijomis.


Dabar, kai apyrankė su manimi beveik mėnesį – prisipažinsiu, kiekvieną rytą turiu naują ritualą patikrinti savo miegą. Fitbit programėlėje analizuoju kaip šiandien miegojau – kiek valandų ir kiek iš jų mano miegas buvo gilus, lengvas ir REM (neramus miegas). Iš tiesų, rezultatai dažniausiai sutampa su tuo, kai jaučiuosi pabudusi. Jei gilaus miego mažiau – jaučiu, kad nesu visiškai pailsėjusi. Nors dauguma žmonių galvoja, kad geras miegas yra tada, kai miegame 7-9 valandas, tai nėra visiška tiesa. Taip, miego trukmė yra svarbi, bet labai svarbu ir kiti faktoriai, pavyzdžiui, prabudimų skaičius, kiekvienos miego fazės trukmė ir miego fazių cikliškumas. Todėl jas stebint ir analizuojant galima pagerinti miego kokybę.

Apyrankėje galima pasirinkti ir tikslius treniruočių modulius (jų yra net 15) – gal bėgioji parke, o gal ant bėgimo takelio sporto klube, gal darai intervalinę treniruotę, dirbi su svoriais, o gal plaukioji ar važiuoji dviračiu? Tiesa, Charge 3 automatiškai atpažįsta, kokia veikla užsiimi ir įrašo visus rezultatus į programėlę. Dar vienas puikus dalykas, kad apyrankę užtenka krauti vos vieną kartą per savaitę! Ir aprankė yra atspari vandeniui (iki 50 metrų gylio), todėl su ja nebijau maudytis duše ar plaukioti baseine.

Netgi širdies ritmas sekamas 24/7 – tai aktualu ne tik tiems, kurie nori efektyviai deginti kalorijas (realiu laiku galima stebėti, kurioje zonoje esi – riebalų deginimo, kardio ar piko ir matyti visas per dieną sudegintas kalorijas ir nueitus žingsnius), bet ir tiem, kurie tiesiog nori stebėti savo sveikatos būklę. Jei sėdi per ilgai – apyrankė duoda priminimą, kad laikas pajudėti. Kitaip sakant, ji rūpinasi Tavimi.

Be to, į apyrankę man visada ateina pranešimai, kuriuos gaunu į savo telefoną – nesvarbu, tai skambutis, žinutė ar elektroninis laiškas. Apyrankė suvibruoja ir man praneša apie tai, kas vyksta mano telefone. Tikrai labai patogu. Ypač jei telefonas būna pasimetęs kažkur rankinėje ar sportuoju ir neturiu jo šalia.

Man stebėti išgeriamo vandens kiekį per dieną nėra aktualu, nes jo geriu tikrai daug ir niekada nepamirštu to padaryti, bet jei Jūs vis dar pamirštate, žinokite, kad apyrankė puikiai padės išgerti tą reikiamą vandens kiekį – Fitbit programėle galima ne tik sekti, kiek vandens išgeri per dieną, bet ir nusistatyti priminimus, kad nepamirštum jo išgerti (apyrakė maloniai suvibruoja – šitą funkciją aš pati naudoju kaip žadintuvą, tai labai geras būdas pabusti!).

Na ir paskutinis dalykas, kuriuo noriu pasidžiaugti – tai Fitbit Charge 3 apyrankės dizainas. Man atrodo, šiandien stilingas ir veiklus žmogus neturėtų bijoti laužyti egzistuojančių aprangos taisyklių – todėl aš nebijau sportinės išmanosios apyrankės derinti, pavyzdžiui, su romantiška suknele. Taip galiu būti ne tik stilinga, bet ir praktiška.

Kiekvieną dieną savo telefone gaunu visos dienos suvestinę – sveikatos ir aktyvumo statistiką, kuri man padeda padaryti tam tikras įžvalgas, siekti tikslų ir gauti įkvėpimo bei motyvacijos. Asmeniškai aš net ir ne tokiomis aktyviomis dienomis siekiu pasiekti 10 000 žingsnių, nors anksčiau niekada neturėjau tokio tikslo, o dabar kyla kažkoks natūralus azartas, kai apyrankė sveikina su pasiektu tikslu.

Manau, kad toks kasdieninis aksesuaras kaip Fitbit Charge 3 yra geriausia, kas gali nutikti mums ir mūsų kūnui – kuo geriau save pažįsti, tuo geresnis gali tapti.

Daugiau apie fizinio aktyvumo apyrankę FITBIT CHARGE 3 SKAITYK ČIA.

Sukurta su Fitbit

logo