NAKTINIS JAZMINŲ KONDICIONIERIUS

Kadangi pastaruoju metu mano oda itin sausa – vis ieškau efektyvių būdų ją drėkinti (prisimeni įrašą apie drėkinantį kūno kremą ir detoksikuojančią veido kaukę?). Atradau dar vieną super dalyką, kuris padeda vienu šūviu nušauti du zuikius. Ilsiuosi ir tuo pačiu metu rūpinuosi savo veido oda. Šitą naktinį jazminų kondicionierių „Jasmine Night Conditioner“ visai neseniai atradau biovaistine.lt.

Dabar tai tapo mano No1 produktu nakčiai – kol miegu oda gauna papildomą poveikį iš retinolio, vitamino C, hialurono rūgšties ir glikolio rūgšties išgaunamos iš augalų.

Žinai, kas vyksta kol miegu? Oda gauna vitaminų, mažėja smulkios mimikos raukšlės ir randai, skatinama kalogeno gamyba, o svarbiausia oda yra drėkinama. Nes ir šiaip, vien miegas yra regeneracijos ir atjauninimo laikas, tai su šituo purškiamuoju veido toniku x 2 didesnė nauda. Priemonė tinka visų tipų odai.

Geriausias dalykas tas, kad visų „The Organic Pharmacy“ produktų sudėtyje – 100 proc. natūralūs konservantai.

Jokių dirbtinių dažiklių – Odos priežiūros produktuose nėra dirbtinių dažiklių, naudojami tik natūralūs dažikliai, išgaunami iš augalų ir gėlių.
Jokių dirbtinių kvapų – Visų produktų gamyboje naudojami tik gydomieji eteriniai aliejai, nenaudojamos jokios sintetinės medžiagos.
Jokių naftos chemikalų – „The Organic Pharmacy“ pirmenybę teikia daug maistingųjų medžiagų turintiems augaliniams aliejams ir vaškui.
Jokių bandymų su gyvūnais – Neatliekami bandymai su gyvūnais ir į produktų sudėtį neįtraukiami su gyvūnais testuoti ingredientai.

Ir svarbiausia… Mieloji, per darbus ir šventinius rūpesčius nepamiršk savęs! Todėl mano instagram paskyroje sužinosi, kaip gali laimėti 50 eur vertės biovaistinė.lt dovanų kortelę.

Reklama sukurta su biovaistine.lt