NAIL TIME | TRAVELING TO CHINA

Processed with VSCO with a6 preset

Prieš vykdama į bet kokią kelionę – visada pagalvoju apie nagus. Kad būtų patogu ir nereiktų sukti papildomai galvos bei jais rūpintis išvykus. Bet kad jie visada būtų gražūs!

Todėl ne išimtis ir mano kelionė į Kiniją. Šiaip jau gelinio lakavimo vengiu. Paskutinį kartą tokį dariau prieš kokius 2 metus. Tada mano nagai labai susilpnėjo ir nusprendžiau lakuoti paprastu, tradiciniu būdu. Pripažinsiu, tai laiko užima (bent 2 kartai per savaitę lakavimo tai tikrai), bet aš ilgai vargau, kol vėl juos atgaivinau po tų visų gelių. Tad lakuodama įprastu nagų laku žinau, kad nago nežaloju.

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset Processed with VSCO with a6 preset

Tačiau šį kartą Wondertime – grožio ir estetikos namuose nusprendžiau po ilgesnės pertraukos vėl pasidaryti gelinį lakavimą, nes žinau, kad kelionės metu tikrai neturėsiu laiko jais pasirūpinti. Ir man patiko mano meistrės Gabrielės mintis, kad iš principo kiekvieną kartą nulakavus geliu, o po to jį nuėmus – reikia leisti nagams pailsėti bent savaitę, o tada vėl galima juos lakuoti.

Tiesa, labai svarbu, kaip tas gelis po kelių savaičių yra nuimamas. Būtinai patikėk savo nagus tik profesionalei arba pati juos atsargiai puoselėk namuose. Šiandien aš savuosius papuošiau smaragdine žalia spalva, tad dabar man palinkėk tik gero vėjo ir pažadu linkėjimus iš Azijos!