NAGŲ DIZAINO IR SPALVŲ TENDENCIJOS PAVASARIUI

2

Metų spalvą „Pantone“ skelbia – ultra violetinę ! Bet juk su viena spalva neapsieisim… taip pat šio pavasario/vasaros yra oranžiniai, geltoni, mėlyni, žali, rožiniai, raudoni ir „nude“ atspalviai. Na dar ir juoda spalva, metaliniai ir neoniniai atspalviai.

„Negative space“ – nepilnas nago plokštelės dengimas spalvotu laku, paliekant matomą natūralų nagą – padengiant jį bespalviu laku. Nagai vis dar bus stilingi papuošiant juos tiesiog linijomis, kurios gali buti tiesios, taisyklingos ar nubrėžtos taip lyg „nesistengiant“.

1

Geometrinės figūros, akcentas ant nago iš folijos, blizgučių, juostelės, akmenėlio – viskas gali būti persipynę kartu, bet išlaikomas minimalizmas. Menas ant nagų netolygaus teptuko potėpiais vienos ar keletos spalvų deriniu. Taip pat TOP = logotipai ar raidės, o kutikulių tatuiruotės, kurios gali būti laikinos klijuojamos arba pieštos chna (henna) dažais – papildo nagų dizainą.

Žiedlapiai, žvaigdės, taškeliai, taškai, „degantys“ nagai, leopardo ir tigro raštai, kai kur ir swarovskių „kalnas“ ant nago yra gražu, bet tada, kai visa tai atitinka ir tinka ant mūsų. Netgi ir sukurtas vaizdas ataugusio nagų lako dabar yra madinga, kai lakuojama ne prie pat odelės. Žodžiu – visiška laisvė rinktis!

3 4

Spalvų gausa ir dizaino įvairovė didelė, mados tendencijos įdomios, tačiau visuomet geriausia išsirinkti tokį variantą, kuris dera prie bendro stiliaus ir atspindi asmenybę. Juk nagai nuolat prieš akis, taigi į juos pažiūrėjus reikia džiaugtis, kad jie tokie su kokiais jautiesi gražiai ir patogiai!

Tekstas / nagų meistrė Gabrielė Zapareckaitė – Nagų estetika & Grožis

logo