MY BIRTHDAY MAKE UP

IMG_5509

Mano gimtadienio makiažas, kurį atliko profesionali visažistė ir mano brangi draugė Neringa Čukinienė, iš tiesų susilaukė labai daug gražių žodžių! Ir aš žinau kodėl…Nes Neringa yra my number 1.

Teptukų pagalba Tu taip moki atskleisti moters grožį, kad pažvelgus į veidrodį tiesiog iš naujo užsidegi pasitikėjimu savimi ir didžiule meile (jau patikrinta, tai tikrai veikia!).

IMG_5859

O ir šiaip, aš galiu suskaičiuoti ant rankų pirštų, kiek Lietuvoje yra kokybiškai ir ne “belekaip” dažančių visažistų (modelio darbo patirtis man suteikė galimybę dirbti ir su nelabai gerais, ir su gerais, ir su tikrai gerais makiažo meistrais, todėl žinau, ką sakau).

Būtent Neringa yra viena iš nedaugelio, kurios kedėje galiu būti 100% garantuota ir rami, kad iš manęs nepadarys maskarado. Ačiū, kad esi.

IMG_5866IMG_6368

Merginos ir moterys, mes su Neringa Jums turime klausimą: ar Jus domintų make up tutorial’o idėja simonaburbaite.com? Jei poreikis bus, mes pažadame, kad tikrai pasistengsime su Jumis pasidalinti pačiais gražiausiais dieniniais ir vakariniais makiažių variantais bei patarimais, kaip juos atlikti pačioms!