MŪSŲ ŠVENTĖS NAMUOSE

Nors šios šventės buvo kitokios, mes su Matu labai jaukiai ir su daug meilės jas atšventėm namuose. Gražiai pasidengėm stalą, užsisakėm skanaus maisto ir desertų, pasipuošėm, vaizdo skambučiu susiskambinom su šeima. Bet šiandien Jums papasakosiu, kas rūpinosi mūsų šventiniu stalu, todėl, kad noriu paremti lietuvių kūrėjus ir vietinį verslą!

Su Matu bendrai sutarėm, kad maisto patys negaminsime – abu buvom pavargę po įtempto laiko darbuose, norėjosi tik ilsėtis ir būti vienas su kitu. Maistą užsisakėme iš Naručio restorano, super skaniais sveikuoliškais desertais pasirūpino No Sugar Lovers, o kad stalas būtų šventiškas – Carol Home (lėkštės ir įrankiai) ir E L I N E (rankų darbo servetėlės). Šiemet namuose atsisakiau visų blizgučių, rinkausi natūralią žalumą, paprastumą ir žemės tonų spalvas (net savo eglę papuošėme labai minimaliai). Gal todėl, kad metai nebuvo iš lengvųjų (ypač emociškai) ir norėjosi tiesiog lengvumo.

Carol Home galima rasti išskirtinius danų ir Lietuvos dizainerių kurtus baldus ir namų interjero aksesuarus. Labai džiaugiuosi juos atradusi! E L I N E – lietuvių architektės Evelinos prekės ženklas, kuris iš sertifikuotų ir natūralių audinių gamina rankų darbo staltieses ir servetėles. Tai ekologiški ir draugiški gamtai produktai. Nuostabu tai, kad audinių tiekėjas nėra fabrikas iš Kinijos, o jaunos lietuvių šeimos verslas. Siuntas į perdirbamas pakuotes pakuoja pati Evelina ir kaip jis sako E L I N E – tarpininkas tarp puikių amatininkų ir kiekvieno namų.

Žinote, staltiesės ar servetėlės gal ir nepadarys vakarienės skanesnės, bet bent kažkiek prisidės prie naujos, o gal senos tradicijos kiekvieno namuose – valgyti ne su TV ekranu, o bendraujant su namiškiais ir dalinantis įspūdžiais. Sveikinu Jus su gražiausiom metų šventėm! Tegul namai būna jaukūs, pilni meilės ir pokalbių!

Dovanos mūsų šventėms namuose iš ELINE ir Carol Home

logo