MŪSŲ NAUJI NAMAI! | KADA ĮKURTUVĖS?

Photos / Monika Rukaitė

Aš tokia laiminga, kad pagaliau su Matu baigiame įsirengti naujus savo namus! Ir nors šiandien bute vis dar vyksta rimti baigiamieji darbai – aš jau pradėjau rūpintis būtiniausiais daiktais, be kurių niekaip neapseisime.

Vienas iš tokių daiktų – skalbimo mašina. Manau tai vienas svarbiausių prietaisų namuose. Kaip ir bet kur kitur, taip ir įsirenginėjant namus – kokybė man yra NO.1. Ir nesvarbu, kalbame apie grindis, šviestuvą ar buitinę techniką.

Todėl mūsų namuose jau netrukus bus naujas gyventojas – skalbimo mašina su džiovintuvu LG F2J7HG2W. Jos ieškojom tikrai ilgai, lyginom su kitomis skalbimo mašinomis, svarstėm ar verta pirkti skalbyklę ir džiovyklę atskirai? Vis tik nusprendėm, kad pasirinkdami skalbimo mašiną su džiovintuvu, sutaupysim ne tik vietos, bet ir pinigų.

Be to, man labai svarbi tinkama drabužių priežiūra, nes iki šiol teko sugadinti kelis megztinius ir sukneles dėl netinkamų priemonių naudojimo ar pasirinkto skalbimo mašinos rėžimo. Manau, kad investuoti į tikrai gerą ir kokybišką buitinę techniką verta, tuo labiau, kad šiandien jos kuriamos su tokiomis išmaniomis technologijomis, kurios puoselėja pačius įvairiausius audinius ir garantuoja geriausią drabužių priežiūrą namuose.

Skalbyklė LG F2J7HG2W yra būtent tokia. Man labai patiko tai, kad ciklo „Allergy Care“ metu naudojamas vanduo ir karštis – taip generuojami dideliu dezinfekciniu poveikiu pasižymintys drabužiams nekenkiantys garai (sunaikina net 99,9% alergenų, pvz., dulkių erkučių, kurios gali sukelti alergiją arba kvėpavimo problemų!).

Kas man buvo visiškai nauja, tai kad ši skalbimo mašina turi „6 Motion DD“ technologiją, kurios pakalba skalbyklės būgnas yra judinamas įvairiomis kryptimis – tokiu būdu audiniai tausojami ir labai švariai išskalbiami. Jau nekantrauju išbadyti! Ir tai, kad šita LG skalbyklė su džiovyklės funkcija – manau vienas geriausių gamintojų sprendimų. Tiesa, esu girdėjusi visokių nuomonių – neva geriau, kad džiovyklė būtų atskira, bet šitoj vietoj nusprendėm surizikuoti, nes esu tikra, dėl to problemų tikrai nekils.

Dar vienas dalykas – tai galimybė pristabdyti skalbyklės darbą ir, jei reikia, įdėti papildomai skalbinių (nuo kojinių iki didelio švarko). Nesvarbu net kokia programa tuo metu dirba skalbimo mašina – dureles galėsim atidaryti iš karto (maždaug po 3 sek.). Paskutinis dalykas, kuris turbūt labiau patiks Matui, tai integruotasis „Wi-Fi“ (tikriausiai nebūčiau pagalvoju, kad toks reikalingas skalbimo mašinai), bet tokiu būdu į telefoną galima atsisiųsti naujų skalbimo programų, o išmaniosios diagnostikos funkcija labai greitai pašalina beveik visas smulkias triktis, kol jos nevirto rimtesnėmis problemomis. Va čia tai technologijos!

Labai džiaugiuosi, kad skalbimo mašina jau prieš Kalėdas bus mūsų namuose! O po naujų metų, tikiuosi, turėsiu galimybę jus pakviesti į virtualias įkurtuves.

Sukurta su LG

logo