MUST SEE | KASDIENĖ VITAMINŲ DOZĖ

Nicole Scherzinger buvo mano dievaitė dar tada, kai buvau 13 metų ir ji priklausė The Pussycat Dolls. Prisimenu, kaip mėgdžiodavau jos šokių judesius! Ypač pagal dainą Don’t Cha (viena mylimiausių grupės dainų).

Jau tada (vos 13 metų) atkreipiau dėmesį į jos tobulai gražią odą, ilgus ir švytinčius plaukus… Galvojau, ką ji daro, kad taip atrodo? Ir visai neseniai sužinojau, kad Nicole ne vienus metus geria maisto papildus “Perfectil” ir dar tapo jų ambasadore! Tiesa pasakius, nenustebau, nes pamačius Nicole – net nekyla klausimas ar kas geriau galėtų atstovauti grožį ir moteriškumą.

Pažiūrėjusi interviu tik dar kartą prisiminiau, kodėl taip žavėjausi šia moterimi (ir praėjus daugiau nei 10 metų – ji vis dar atrodo taip pat VAU!). Čia ji dalinas sporto, makiažo, plaukų ir kitomis savo grožio paslaptimis! Tiesiog MUST SEE.

P.S.: įkvėpta Nicoles ir aš užsimaniau pabandyti kasdienę “Perfectil”  Platinum vitaminų dozę ir jau po mėnesio pažadu šių vitaminų apžvalgą. Nes pirmiausia grožį reikia puoselėti iš vidaus. Pradedu jau šiandien!

Sukurta su PERFECTIL