MOTERIŠKUMO PUOSELĖJIMAS X PLAUKŲ GROŽIS

Visai neseniai interviu metu gavau klausimą apie moteriškumo puoselėjimą rudenį. Ir tada susimąsčiau… Kad jį reikėtų puoselėti ne tik rudenį, bet ir kitais metų laikais, visą gyvenimą ir kiekvieną dieną. Manau vertėtų skirti daugiau dėmesio savo psichologinei gerovei. Tvirtai tikiu, kad moters išorinis grožis neatsiejamas nuo jos vidinės būsenos, darnos su savimi ir harmonijos, emocinės pusiausvyros pojūčio – kai moters skleidžiamos vertybės, elgsena ir mintys dera sykiu.

Reikėtų atvirai sau atsakyti, kiek vietos gyvenime skiri viskam, kas šiandien vyksta? Esu tikra, kad daugelis nespėja sustoti ir pasimėgauti dabartimi – galvoja apie ateitį arba dar blogiau – apie praeitį, taip neskirdami dėmesio tai akimirkai, kurioje yra dabar. Nerimas ir stresas taip pat sukuria kasdienės veiklos ir organizmo disbalansą.

O tada kenčia dar ir mūsų oda, nagai bei plaukai. Žinoma tam, kad, pavyzdžiui, plaukai spindėtų ir būtų sveiki, neužteks tik nesinervinti ar nuolat lankytis pas plaukų stilistą. Plaukams, kaip ir visam kūnui, reikia priežiūros ir meilės. Na dar ir kokybiškų priežiūros priemonių.

Kai su draugėmis kalbame apie plaukus, tikriausiai dažniausiai užduodamas klausimas yra: “Kaip apsaugoti plaukus nuo elektrinimosi?” Kaip tik su geru draugu ir plaukų stilistu Mantu Tautvaišu diskutavome apie plaukų būklę šaltuoju metu laiku – pasirodo, plaukų elektrinimasis rodo, kad plaukas yra labai sausas, todėl jį būtina pamaitinti. Vien tik plaukų aliejus nepadės – reikia naudoti plaukų kaukę kiekvienu plovimu.

Būtent tai ir darau! Manau ne paslaptis, kad argano aliejus – gražių plaukų šaltinis: įvairiapusiškai drėkina, tramdo nepaklusnius ir sausus plaukus, suteikia šilko švelnumo pojūtį, sveikų plaukų išvaizdą. Todėl ne veltui pasirinkau INOAR liniją su arganų aliejumi (šampūnas, kondicionierius, kaukė, aliejus).

Veikliosios šitos linijos medžiagos yra argano aliejus, kakavos sviestas, jojoba aliejus (arba kitaip simondsijų aliejus, kuris spaudžiamas iš simondsiųjų krūmų sėklų, yra gausu amino rūgščių, vitamino E, B grupės vitaminų ir įvairių mineralų). O geriausia tai, kad tinka visiems plaukų tipams! Be to, visos INOAR priemonės – naujausių bei aukščiausių technologijų ir natūralių gamtinių sudedamųjų dalių junginys. Taip pat, produktai niekada nebuvo bandomi su gyvūnais, kompanija remia įvarius gyvūnų globos namus, skatina savanoriavimą jose. Ypatingas dėmesys skiriamas žmonėms sergantiems douno sindromu, remiama ir skatinama tokių žmonių socialinė integracija skiriant dalį įmonės pelno.

Galiu pasakyti, kad šios priemonės – plaukų atstatymo eliksyras, kuris suteikia plaukams sveikų plaukų išvaizdą (žvilgantys, glotnesni plaukai). O argano aliejus – puiki alternatyva žirklėms, kovojant su sausais plaukų galiukais! Tai tapo mano plaukų priežiūros priemonių MUST HAVE.

Sukurta su INOAR