MOTERIŠKI KERAI

KOMPLEKSISKA MOTERIS

Apie kerus kalbu tikrai ne todėl, kad artėja magiškiausias metų laikas. Tiesiog moteris tokia mistinė, nežemiška ir jos prigimtis kompleksiška. Manau, kad moteris privalo domėtis viskuo (nes ji tam labai gabi). Egzistuoja daug meno rūšių, kurias turi išmanyti moteris, bet nesakau, kad ji turi būti visų galų meistre. Sakau, kad turi būtų smalsi, nuolat domėtis ir ieškoti.

Moters žavesys yra visuma – vertybių, išvaizdos, elgsenos, vidinės būsenos, požiūrio, iškalbingumo. Na juk moteris negali būti tik gražiai ir skoningai apsirengusi, bet kai prasižioja kalbėti – purvas byra iš burnos, su ja neįdomu bendrauti ir staiga suvoki, kad ją puošia tik makiažas, o ne jos asmenybė. Sutinki?

Lygiai taip pat ji negali tik protingai, išraiškingai kalbėti ir leisti sau atrodyti bet kaip. Kaip kitaip būsi ikona? Nebūtinai kitiems, bet pati sau. Moteris turi mokėti viską spėti, planuoti savo laiką, bet tuo pat metu pasidalinti rūpesčiais su kitais, kad viduje nuolat būtų vidinės energijos eiti į priekį. Ji turi žinoti apie grožio priemones, procedūras, naujoves bei jomis nuolat domėtis. Ji turi mokėti gaminti. O jei nemoka – tada bent žinoti, kur galima skaniai, sveikai ir kokybiškai pavalgyti.

Moteris turi suprasti, kad kūnas – jos šventovė, tad turi išmanyti, kaip tinkamai jį prižiūrėti. Turi turėti stiliaus suvokimą, žinoti, kas jai tinka, o kas ne. Turi daug skaityti, nes sielos branda žavi labiau nei graži suknelė. Turi mokėti aplink save kurti tokią erdvę, kurioje ir kiti jaučiasi gerai ir komfortiškai. Ji turi mokėti palaikyti kitas moteris! Patikėk manimi, nėra nieko labiau atstumiančio už moterį žeminančią kitą moterį.

Bet svarbiausia – ji turi būti moteris. O moters prigimtis kompleksiška – tai didžiulė moteriška galia, todėl išnaudokime ją ir nuolat tobulėkime. Ir niekada nenustokime skleisti savo moteriškus kerus!