MIS FIT

img_7237

Gerai, pripažinsiu – jausmas, kai tave seka tikrai nėra pats maloniausias, bet kai tave ŠITAIP seka – tai net per daug malonu. Nes sužinai viską – kiek miegojai, kaip giliai miegojai, kiek žingsnių nuėjai, kiek kalorijų sudeginai ar aktyvi buvai šiandien.

Jei per mažai aktyvi – apyrankė vibruoja. Jei skambina, o tarkim telefonas kitame kambaryje arba išjungtas garsas – apyrankė vibruoja. Jei skamba žadintuvas – apyrankė pirmiausia vibruoja, o tik po to išgirsti žadintuvo garsą, todėl pabundi be jokio streso. Visiškai must have aktyvaus ir užimto žmogaus aksesuaras.

img_7848

Jei nežinai, dėl ko rezultatų nėra, nors sportuoji kaip halkas – tai gal per mažai miegi? Ar nepakankamai kokybiškai? Arba jei nori sumažinti kūno svorį, bet nu niekaip tie skaičiai svarstyklėse nekrenta, nors atrodo valgai teisingai, tai gal per mažai kalorijų sudegini? Nes pasakysiu, kad užsidėjus šitą apyrankę ir pradėjus sekti visus savo duomenis, supratau, kodėl vienos dienos būna super produktyvios, kitos – šuniui ant uodegos.

Dar vienas dalykas – dažniausiai tokios išmanios apyrankės būna jau tokios negražios… Tik ne šita! MISFIT stilinga ir taip mandrai šviečia, kad  mes tiek komplimentų susilaukiam! Tiesa, apyrankės nereikia krauti, nes jos baterijos veikimo laikotarpis net pusė metų. Žodžiu, kaskart papildomai sukti galvos nereiks “ar neišsikrovė/kada pakrauti?”

Tik užsidedi ant rankos ir… Nešioji. Ir būni sveika, aktyvi ir stilinga!

Apyrankę rasi: madosprieskoniai.lt

Gertuvę rasi: fitnsweet.lt

Sukurta su MISFIT