MANO VASARA | 2020


Visada mėgdavau suplanuoti savo vasaras: ką veiksiu, kur norėsiu nuvažiuoti, kur sudalyvauti, ką pamatyti. Taip jausdavausi saugi, kad išnaudosiu vasarą 100%. Šiemet viskas kitaip, nors tas noras VEIKTI niekur nedingo. Tik šiek tiek transformavosi. Planų beveik neturiu (neskaitant darbų ir draugų vestuvių). Tiesiog leidžiu viskam tekėti savo vaga. Net ir vasarai! Prisipažinsiu, kad spontaniški sprendimai net labiau jaudina nei tie, kurie kruopščiai suplanuoti. Pastarieji įvykiai parodė, kad gyvenimas labai greitai gali apsiversti aukštyn kojomis, o mane asmeniškai išmokė į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau ir su daugiau lengvumo.

Šią vasarą nenusimato jokios egzotiškos kelionės, bet jos ir nereikia. Dabar man labai gera čia, Lietuvoje. Su jos gamta, ežerais, miškais, jūra. Ir taip smagu socialinėje medijoje matyti kitus žmones laiką leidžiančius ne balto smėlio paplūdimiuose, o čia – namuose. Žemiau pasidalinsiu keliais dalykais, kurie vasarą man teikia džiaugsmą.

1. Piknikas gamtoje 

2. Maudynės ežere naktį po žvaigždėtu dangumi

3. Pasiplaukiojimas valtimi arba laivu

4. Pasideginti prie jūros

5. Skanūs ledai

6. Draugų savaitgalis su palapinėmis

7. Braškių ir arbūzo skonis

8. Ant laužo keptas maistas

9. Kelionė traukiniu

10. Vandens pramogos – irklentė, wake ir t.t.

11. Dviračiai arba riedučiai

12. Vakaras terasoje

Yra ir daugiau dalykų, kurie malonūs širdžiai! Bet šiandien noriu ir Jums, ir sau palinkėti magiškos vasaros su džiaugsmą teikiančiomis veiklomis. Ir nebūtinai viskas turi būti maksimaliai suplanuota, nes netikėtumai kartais pranoksta visus lūkesčius!

logo