MAKIAŽO TENDENCIJOS | PAVASARIS / VASARA

wetransfer-a8d180

Prieš kelias dienas dalyvavau kosmetikos „Artistry“ riboto leidimo makiažo priemonių kolekcijos „Modern Icon“ pristatyme. Ten ne tik susipažinau su šia kosmetika, bet ir sužinojau apie 2017 pavasario ir vasaros makiažo tendencijas, kurias pristatė kosmetikos ekspertas A.Sawickis

Šių metų tendencijos man patinka kaip niekada iki šiol – labai džiaugiuosi, kad į populiarumo viršūnę grįžta natūralumas ir lengvumas!

k_all-14 k_all-18 k_all-41 k_all-42 k_all-136

 

NATŪRALIAI ATRODANTYS ANTAKIAI

 

Nuo šiol antakiai nebėra pats ryškiausias veido akcentas. Atsisakyk ryškių ir griežtų antakių (jei tokius nešiojai). Didžiausias skirtumas nuo praėjusių sezonų tendencijų yra tai, kad anksčiau antakiai buvo tobulai sutvarkyti, o dabar svarbiausia – natūralumas.

 

SKAISTI ODA

 

Daugiau jokio ryškaus veido kontūravimo! Veido formą gali pabrėžti švytėjimą suteikiančiomis priemonėmis ir šviesą atspindinčių dalelių turinčia pudra. Taip suteiks odai skaistumo ir lengvai išryškins veido bruožus.

 

RYŠKIOS BLAKSTIENOS

 

Ryškios akys – svarbus šio sezono makiažo akcentas. Dabar “ant bangos” blakstienos sulipusios modelio Twiggy stiliumi. Bet jei tau tai atrodo per daug drąsu – tada užteks intensyviau pabrėžti viršutinę blakstienų liniją. Nepamiršk ir akių pravedimo (gali būti su blizgučiais, atrodys įdomiau), nes jis vis dar madingas.

 

BLIZGIOS LŪPOS

 

Pastaruosius kelerius metus vyraujančią vieną ryškiausių makiažo tendencijų – matines lūpas – šiemet papildo blizgios, glotnios ir gerai sudrėkintos. Todėl dabar atkreipk daugiau dėmesio į blizgius ar žvilgančius lūpų dažus. Parduotuvėje nepraeik pro natūraliai rausvus, pastelinius ir vasaros uogų atspalvius. Taip pat stiprūs raudonos, vyno, burgundiški, slyvos atspalviai ir visi aviečių spalvų tonai bus madingi šį sezoną.