MAKIAŽO ŠEPETĖLIŲ MUST HAVE

Dažnai sulaukiu klausimų apie kasdienį makiažą – kaip jį pasidarau? Kokias priemones naudoju? Tik tiesa ta, kad gražinimuisi kiekvieną dieną neturiu labai nedaug laiko.

Todėl kiekvienos dienos makiažą vadinu 15 MINUČIŲ MAKIAŽU, kai pasidažyti turiu vos kelias akimirkas. Gal dėl to dieninį makiažą dažnai darausi tiesiog… Automobilyje. Jei vakar matei mano instagram LIVE – tai pažadėjau, kad pasidalinsiu atskiru įrašu apie mėgstamiausius makiažo šepetėlius.

Ne kartą esu minėjusi, kad kasdieniam makiažui mums tikrai nereikia 30 skirtingų šepetėlių, 4 atspalvių skystų pudrų ar galybės įvairiausių šešėlių. Užteks išsirinkti kelis tinkamiausius produktus ir šepetėlius.

Todėl ir noriu su Tavimi pasidalinti makiažo šepetėlių MUST HAVE, kad savo kosmetinėje jų turėtum tik tiek, kiek iš tikrųjų reikia. Dabar mano favoritai – MAKE UP FOR EVER šepetėliai. Papasakosiu apie kelis mėgstamiausius:

Nr.154 – šepetėlis skystam makiažo pagrindui, man labai patinka jo forma

Nr.158 – šepetėlis 2 in 1 (DOUBLE-ENDED)! Ir sausai pudrai, ir kontūravimui. Iš bėdos galima panaudoti net skaistalams ar highlighter’iui

Nr.226 – šepetėlis maskuokliui ir šviesiam akių vokų šešėliui.

Nr.218 – toks purus, tinka padengti šešėliais akių vokus ir formuoti akį

Nr.208 – tinka patamsinti akių vokų kampučiams ar prie pat blakstienų ir apatiniam akies vokui

Galbūt prie visos paminėtos kompanijos pridėčiau ir dar kelis – tai eyeliner’io ir lūpų šepetėlius. Na dar antakių, bet kaip sakau – be jų dar galima kažkaip išsiversti, nes liner’į tikrai mėgsta ne visos, o ir lūpas nebūtinai reikia dažyti šepetėliu, jei tai ne ryškūs lūpų dažai, kartais pakanka tik lūpų blizgesio.

Tikiuosi, kad man pavyko bent truputį Tau padėti apsispręsti, kokie šepetėliai tikrai reikalingi. Bet kuriuo atveju, linkiu atrasti savo mylimiausius!

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo