MANO NAUJI MAKIAŽO ŠEPETĖLIAI | VEGAN IR CRUELTY FREE (DRAUGIŠKI GYVŪNAMS)

Atėjo laikas man pasikeisti makiažo šepetėlius. Tokių gražių ir švelnių dar niekada nesu turėjusi – artėjant 30 metų pagaliau turiu haha. Kasdieniam makiažui daug laiko neskiriu. Nebent turiu netikėtai svarbų renginį ir mano mylimi makiažo meistrai – Neringa, Virga arba Artūras manęs priimti negali. Tada iš situacijos sukuosi jau pati.

Bet kam tikrai skiriu daug laiko – tai kokybei. Nesvarbu, kalbam apie maistą, drabužius, kosmetiką ar makiažo šepetėlius. Sugalvojau atsinaujinti šepetėlių kolekciją, daug domėjausi ir sulaukiau labai gerų atsiliepimų apie PINK STAR šepetėlius, kurie yra vegan, cruelty free (draugiški gyvūnams) ir aukščiausios kokybės sintetiniai šereliai. Jų švelnumui nupasakoti net nerandu tinkamų žodžių! Be to, jie atrodo labai cute (ir tikrai jokio skirtumo, kad man 28 metai).

Nesu make up meistrė, todėl 40 skirtingų šepetėlių man visai nereikia. Užtenka kelių pagrindinių! Mano šepetėlių TOP: skystai pudrai, biriai pudrai, kontūravimui, highlighter’iui/skaistalams ir keli akių šešėliams skirti šepetėliai (šepetėlių numerius pamatysite nuotraukose žemiau). Esu pastebėjusi, kad kokybiški šepetėliai tikrai yra raktas į gražų ir estetišką makiažą – tiek dieninį, tiek vakarinį. Linkiu atrasti savo mylimiausius šepetėlius!

Už šią dovaną ačiū MAKE MY DAY

logo