MAKIAŽO PRIEMONIŲ ATRADIMAI | MAGIC PIEŠTUKAS & PUDRA

Šiandien makiažo priemonių yra begalės. Kaip ir kosmetikos kompanijų. Bet labai svarbu atsirinkti tik tuos produktus ir brandus, kurie iš tikrųjų Tau tinka ir patinka.

Gali būti sudėtinga nepasimesti didžiuliame grožio pasaulyje, be to – domėtis naujienomis ir jas išbandyti irgi reikia laiko. O čia aš ateinu į pagalbą! Atrenku tai, kas man pačiai labiausiai patinka, o vėliau atradimais pasidalinu su Tavimi (juk geriausios draugės tam ir yra)! Todėl šiandien pristatau du savo atradimus – MAKE UP FOR EVER magic pieštuką “Artist color pencil” ir skystą makiažo pagrindą “Ultra HD Foundation”!

Pirmiausia apie tą magic pieštuką. Kodėl jis magic? Aš jį vadinu “daryk, ką nori ir kur nori” – ta prasme, kad šitas matinis daugiafunkcis pieštukas yra viskas viename! Jame yra specialūs pigmentai, kurie tinka naudoti skirtingose odos vietose. Pavyzdžiui, “Artist color pencil” tinka tiek akims, tiek antakiams, tiek skruostams, tiek lūpoms! Jei noriu – pieštuku nubrėžiu labai tikslią ir aiškiai liniją, jei nenoriu – tiesiog lengvai paskirstau jį ant akies voko ar lūpų. Mano mėgstamiausia spalva – 506, endless cacao (šitas atspalvis man idealiai tinka). Tiesa, pieštukų spalvų pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl gali būti ne taip lengva išsirinkti tą vienintelį (o gal ir kelis vienintelius).

Na o dabar pakalbėkim apie antrą mano atradimą. Manau beveik visos susiduriame su klausimu “Kokį makiažo pagrindą rinktis?”. Jei dar nesi atradusi savo priemonės, tai žiūrėk viena pudra apsunkina, tai kita traukia veido odą, tai trečia per daug matoma ir erzina, tai ketvirta iš viso netinkamo atspalvio. Ir taip nuolatos užburtas ratas… Bet mieloji, šitas “Ultra HD Foundation” makiažo pagrindas yra vertas Tavo dėmesio! Pati jį atradau visai neseniai ir myliu iki negaliu. Puikiai maskuoja, itin lengvai pasidengia, atrodo labai natūraliai ir skaistina veido odą! Mano spalva – Y245.

Tik prisimink, kad renkantis makiažo pagrindą svarbiausia yra spalva arba kitaip atspalvis, kuris turi idealiai atitikti tavo kaklo odos spalvą (o ne tavo rankos! Mačiau moterys mėgsta taip daryti, bet nepamiršk, kad rankos gali būti rudesnės ar baltesnės nei veidas), kad užtepus makiažo pagrindą neatrodytum lyg su kauke ant veido. Todėl būtinai prieš perkant patikrink pudros atspalvį (pardavėjos pasakymas “Jums šita tikrai puikiai tiks, galite net nebandyti” byloja apie jos pačios kaukę ant veido). Apie tai, kaip išsirinkti tobulą makiažo pagrindą esu rašiusi ČIA.

Tiesa, jau visai netrukus mano Youtube kanale pasirodys vlog’as apie kasdienį makiažią ir mėgstamiausias priemones! O dabar… Mėgaukimės tuo, kad esame moterys. Tai – nepaprasta dovana.

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo