MAISTO PAPILDAI SPORTUOJANT | TIK DVI KAPSULĖS PER DIENĄ

Photo / Monika Rukaitė

Dažnai sulaukiu klausimų, kiek kartų per savaitę sportuoju ir kiek laiko trunka mano treniruotės. Į treniruoklių salę einu bent 3 kartus per savaitę (sportuoju su treneriu Dovydu Stonkum) ir dar bent kartą per savaitę vaikštau į muay thai treniruotes (pas trenerį Elaną). Treniruotės trunka įvairiai (nuo 30 min. iki 2 valandų), bet kai sportuoju su treneriu, dažniausiai treniruotės trunka valandą.

Manau žinot, kad sportuojant ir gyvenant aktyviai labai svarbu ir maisto papildai, nes su maistu negaunam visų būtinų vitaminų, tiksliau organizmas ne visada juos pasisavina. Ypač jei mityba padrika ir nereguliari, todėl tinkamai parinkti maisto papildai labai svarbu.

Pati ilgai ieškojau tokio maisto papildų komplekso, kuris man tikrai tiktų. Bet visai neseniai radau aukštos kokybės su puikiai subalansuota formule Viridian maisto papildus „Sports Multi“ (pakuotėje 60 kapsulių). Jie puikiai tinka tiems, kurie nuolat patiria didelį fizinį krūvį, pavyzdžiui, atlieka aerobikos pratimus, kilnoja svorius, ruošiasi varžyboms, bėgioja ir dalyvauja profesionalaus sporto renginiuose.

Sudėtyje yra B grupės vitaminai (vitaminas B12, tiaminas, pantoteno rg., kurie padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį), biotinas, jodas, varis (padeda palaikyti normalią energijos apykaitą) riboflavinas, chromas (padeda palaikyti normalią gliukozės koncentraciją kraujyje), vitaminai A, C, D, E – iš viso net 12 vitaminų, 12 mineralų, 3 amino rūgštys). „Sports Multi“ geriu po 2 kapsules per dieną su maistu – užgeriu didele stikline vandens.

Tiesa, aš geriu ne tik „Sports Multi“, bet papildomai ir BCAA amino rūgštis, žuvų taukus, tirpų magnį su vitaminu B6 ir proteiną (kad surinkčiau reikiamą dienos kiekį). Svarbu suprasti, jog maisto papildai skirti tik papildyti maistą, jie nekompensuoja prastos, nesubalansuotos mitybos. Tad kiekvienam linkiu atrasti tinkamiausius!

Maisto papildą „Sports Multi“ rasi www.newcrush.com

Reklama sukurta su newcruch

logo