LYG ANT PURAUS DEBESIES

Pastaruoju metu sumažėjo miego valandų skaičius, todėl jaučiu, kad prastėja ir miego kokybė. Jei anksčiau miegodavau 7-8 valandas, tai dabar dėl darbų kiekio ir knygos rašymo rūpesčių miegojau vos po 5-6 valandas (tiek man tikrai yra mažai).

Oda nespėja atsigauti ir dažnai ryte atrodo pavargusi, jau nekalbu apie patamsėjusius paakius. Galvojau, kaip galėčiau pagerinti miego kokybę… Pradėjau domėtis ir skaityti, tai pasirodo, kad nemiga kankina kas trečią žmogų!

Dariau beveik viską: ir kambarį vėdinau, ir oro drėkintuvą nusipirkau, ir raminančios arbatos gėriau. Kol galiausiai pabandžiau šilkinę patalynę! Ir ką… Miegu kaip kūdikis! Oda rytais atrodo pailsėjusi ir be miego žymių ant veido. Mintys šviesios ir galva žvali!

Mano atradimas – SILK&SLEEP. Jų produktai yra pagaminti iš sertifikuotų, aukščiausios kokybės, ne toksiškų medžiagų ir yra naudojamas 25mommų šilkas. Tai toks japoniškas šilko matavimo vienetas (kuo sunkesnis šilkas, tuo daugiau mommų).

Apskritai, šilkas yra unikali ir prabangi bio pluoštinė medžiaga, kurią sudaro 18 amino rūgščių. Kitaip sakant, šilko sandara yra labai panaši į žmogaus odos struktūrą. Pasirodo, produktai pagaminti iš šilko, turi daug privalumų: jie yra patvarūs, minkšti, praleidžia orą ir švelniai priglunda prie odos (miegu kaip ant debesėlio).

Šilkas yra antibakterinis ir atsparus dulkėms, todėl dermatologai rekomenduoja šį audinį tiems, kurių oda problematiška ar kamuoja alergijos.

Yra ir dar vienas super dalykas, kuris man labai patinka – šilkas pasižymi puikia drėgmės ir šilumos pusiausvyra, jis niekada neleidžia plaukams ir odai išsausėti. Todėl galima sakyti, kad tai yra pati geriausia priemonė nuo odos ir plaukų senėjimo, kol miegu. Ir dar – jau pamiršau, ką reiškia ryte atsikelti suveltais, pasišiaušusiais ar susigulėjusiais nuo miego plaukais.

Aišku, noriu, kad šilko užvalkalai ilgiau tarnautų (ne paslaptis, kad toks audinys reikalauja priežiūros), dėl to užvalkalus skalbiu mašina 40 laipsnių temperatūroje (galima ir rankomis) pasirinkusi “Švelnių audinių” ar “Šilko” programą. Užvalkalų nebalinu ir nedžiovinu elektriniu džiovintuvu – leidžiu išdžiūti patiesusi ant plokščio paviršiaus (kol skalbiniai drėgni, jų netampau), o po to lyginu iš išvirkščios pusės.

Be to, reikėtų naudoti skalbimo priemones, skirtas bio pluoštui ir nedžiovinti užvalkalų tiesioginėje saulės šviesoje – tai gali sudirginti audinį. Matyt, visų natūralaus pluošto audinių minusas yra glamžumas. Bet matau, kad 25 mommų šilkas glamžosi labai nežymiai.

Kitaip sakant, tai viskas, ko reikia mano grožio miegui ir geram poilsiui! Supratau, kad labai svarbu susikurti miego aplinką iš kuo natūralesnių medžiagų.

Sukurta su SILK&SLEEP