LIP BLUSH + MAKE UP TIP’SAI

Praeitą savaitę sugalvojau, kad noriu naujo lūpų blizgesio. Kaip tik buvau Gedimino pr., todėl užėjau į MAKE UP FOR EVER parduotuvę. Pabuvusi ten daugiau nei pusvalandį – išėjau ne su lūpų blizgesiu, o su visiška naujiena “ARTIST Lip Blush”! Šitas lip blush yra tobula priemonė, kai kasdieniam makiažui nesinori tobulai apvestų lūpų kontūro, bet norisi ryškių ir matinių lūpų.

Labiausiai man patinka tokia lūpų dažų ar balzamo tekstūra, kuri nesausina lūpų, lengvai pasiskirsto ir suteikia matinį efektą (parduotuvėje bandžiau net kelias spalvas) – lips blush būtent toks. Be to, spalva ant lūpų išsilaiko puikiai – yra net 14% pigmentų. Ir dar putlina lūpas, nes yra hialurono rūgšties. Dar keli faktai apie lip blush:

– ĮKVĖPTA KORĖJOS GROŽIO TENDENCIJŲ
– LŪPAS PUTLINANČIOS SPALVOS (RYŠKŪS NATŪRALŪS ATSPALVIAI)
– MATINĖS PUDROS TEKSTŪRA
– LENGVUMO POJŪTIS
– SVEIKAI ATRODANČIOS LŪPOS

Su šituo lip blush galima lengvai sukurti net kelis įvaizdžius. Tarkime – natūralų: švelniai patepk lip blush ties lūpų viduriu, tada piršto galiuku paskirstyk iki lūpų linijos. Arba ryškų: nubrėžk lūpų kontūrus pieštuku, tada ant viršaus užtepk du sluoksnius lip blush. Arba pablukintų lūpų efektą: padenk lūpas lip blush, tada paimk purų šepetėlį ir suliek lūpų liniją, kad lūpos būtų madingai pablukintos.

Dar viena gudrybė – jei nori, kad lūpos atrodytų didesnės, lupų viduriuką padažyk baltu pieštuku ir lengvai išsklaidyti pirštu. Lūpos vizualiai atrodys didesnės ir putlesnės!

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo