LE DÎNER EN BLANC | VILNIUS 2020

Penktadienį buvo trečias kartas, kai dalyvauju „Le Dîner en Blanc“, Vilniuje. Nuostabaus grožio prancūziška baltoji vakarienė man yra vienas laukiamiausių ir fotogeniškiausių metų renginių! Tiesa, dėl visos esamos situacijos, dalyvių skaičius buvo gerokai apribotas, tačiau tie, kurie galėjo dalyvauti – padarė tikrą vakarėlį Katedros aikštejė. Įdomus faktas, kad kiekvienais metais vakarienės vieta laikoma paslaptyje iki paskutinės minutės. Šiemet ir oras nebuvo aiškus iki tos valandos, kol prasidėjo vakarienė – buvo šilta ir švietė saulė!

Pasiruošti baltai vakarienei tikrai reikia laiko – apgalvoti aprangą, techninius dalykus (stalas, kėdės ir stalo puošmenos) bei vaišes. Tačiau, matyt, be pastangų nebūtų ir puikaus rezultato bei šventės. Šiemet, savo įvaizdį pasiruošiau likus kelioms savaitėms iki vakarienės, nors paieškos parsidėjo gerokai anksčiau. Tiesa, vakarienės metu buvo būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (kai negeri ir nevalgai) – manoji buvo iš S I L K S I S T E R S victory ir puikiai papildė visą įvaizdį. Makiažu rūpinosi nuostabi meistrė Virga Steiblytė, o plaukais Mantas Tautvaišas, kuris taip pat kartu su manimi dalyvavo vakarienėje.

photo / J. Stacevičiaus LRT 

Negaliu nepaminėti ir kitų, prie mūsų stalo sedėjusių žmonių, kurie šią vakareinę padarė ypatingą – Urtė, Vaiva, Rimdyvas ir Edita. Visas vakaras buvo pilnas juoko, šokių, skanaus maisto bei šampano ir gerų emocijų! Mūsų stalą puošė Love Me Speechless gėlių kompozicijos, o vaišės, kurios tiesiog tirpo burnoje buvo iš pracūziško butiko, kuris tik vakar atvėrė duris Vilniuje (Rinktinės g. 3) – Bonsoir Paris!

Valgiau, tikriausiai skaniausią svogūnų sriubą, kibinus su sraigėmis, įvairias pačio bistro gamintas užtepėles – antienos paštetas, grybų užtepėlė, alyvuogių, su rūkytu upėtakiu, karamelizuoti svogūnai, trumų sniegas (tiesiog wow!), prancūziški skrebučiai su antiena, mocarela ir ančiuviais, pelėsiniu sūriu, kriaušėmis bei figų džemu. Aišku, tobuli sūriai ir dar šokoladinis musas desertui! Aš tik dar kartą noriu padėkoti „Le Dîner en Blanc“ organizatorėms Dovilei Butkienei ir Valdai Lukošiūtei bei visiems kitiems prisidėjusiems už tokį magišką vakarą ir puikų vasaros uždarymą. Kaip ir kasmet sakau po vakarienės – jau laukių kitų metų!

  Reklama sukurta su „Le Dîner en Blanc“, Love Me Speechless ir Bonsoir Paris

ŽINIASKLAIDA:

„Elegantiškiausias piknikas įvyko prie Vilniaus katedros: virusas planus pakoregavo, bet nuotaikos nesugadino”

„Baltoji vakarienė Vilniuje: prancūziško pikniko dalyviai stebino galvos puošmenomis ir kaukėmis”

„Renginių išsiilgę žinomi žmonės sostinėje nepraleido elegantiškosios baltos vakarienės: nustebino išradingomis kaukėmis”

„Vasaros palydėtuvių iškyla Vilniuje – iškilminga „Le Dîner en Blanc“ vakarienė”

logo