KŪNO GAIVA

Žinote, kažkaip anksčiau pirkdama kūno prausiklį aš niekada nesusimąstydavau, ką ji iš tiesų daro mano odai. Juk svarbu, kad skaniai kvepėtų… Bet ar tikrai?

Paskutiniu metu į kosmetikos produktų kvapą atkreipiu didesnį dėmesį. Jei produktas labai intensyvaus kvapo, gerai pasvarstau, ar man jo tikrai reikia. Tikėtina, kad į jį pridėta kvapiklių, alkoholio ir kitų sintetinių priedų – šios medžiagos tik dar labiau sausina odą. O man svarbu ją drėkinti. Ir nesvarbu, koks metų laikas.

Dėl to jau kuris laikas mano vonios kambaryje intensyviai kvepiančių kosmetikos priemonių (išskyrus kvepalus) neliko. Nors, manau ir pati pastebėjai, tokių produktų pasirinkimas nėra super didelis.

Bet šiandien dalinuosi savo atradimu – SVR SPIRIAL linija kuri skirta įvairių tipų prakaitavimui suvaldyti ir mažinti. Bet dabar šiek tiek apie patį prakaitavimą. Priklausomai nuo gyvenimo būdo, skirtingais gyvenimo tarpsniais prakaitavimas gali padidėti ir sukelti diskomfortą bei sutrikdyti įprastą gyvenimo ritmą. Pavyzdžiui, aš daug sportuoju, dažnai tenka “lakstyti” iš vieno susitikimo į kitą, taip pat į renginius, fotosesijas ir filmavimus. Bet aš visur noriu jaustis gaiviai, švariai bei užtikrintai. Be to, artėja vasara – karštasis metų laikas, kai organizmas skiria daugiau pajėgumo vėsinimuisi, todėl ir prakaituojame vis gausiau, darosi kiek sunkiau išlaikyti norimą švaros bei gaivos kvapą.

Aišku, prakaituoti yra normalu. Tai vienas iš svarbiausių organizmo procesų – jo dėka palaikoma pastovi mūsų kūno temperatūra (apie 37C). Taip pat prakaituojant pašalinami toksinai. Įdomu tai, kad pats prakaitas iš tikrųjų yra bekvapis – kvapą jis įgauna išsiskyręs iš prakaito liaukų ir sureagavęs su ant odos paviršiaus esančiomis bakterijomis.

Odos paviršių dengia mikrobiomas – gerosios, neutraliosios ir blogosios bakterijos (mikroorganizmai). Oda ir bakterijos priklauso vieni nuo kitų, tarp jų vyksta mainai. Oda maitina mikroorganizmus negyvomis ląstelėmis, cukrumi, riebiosiomis rūgštimis, odos lipidais, vandeniu, o mikroorganizmai apsaugo odą: suteikia unikalų, optimalų pH, sugeneruoja antimikrobinius peptidus, veikia kaip biocheminis skydas nuo išorinių agresorių.

Tik šis draugiškas balansas gali išsibalansuoti (pvz. prausikliai, antibakterinės priemonės, t.t.) ir tuomet blogosios bakterijos ima daugintis gerųjų bakterijų sąskaita. Kai kurios blogosios bakterijos skleidžia nemalonius kvapus. Tai va dėl ko man patinka Spirial Deo-Douche prausiklis! Nes jis yra praturtintas PROBIOTIKAIS – jie sumažina nemalonų kvapą sukeliančių bakterijų kiekį + išlaiko optimalų odos mikrobiomo balansą (vadinasi – ir ilgesne kūno gaivą). Prausiklis yra labai švelnus, papildytas glicerinu, todėl minkština ir drėkina odą. Dar stipresnį gaivos ir švaros efektą suteikia prausiklyje esantys citrusai.

Dar vienas atradimas iš SPIRIAL linijos – tai “Vegetal” antiperspirantas. Geriausias dalykas tas, kad jis be aliuminio druskų, o prakaitavimą reguliuoja natūralūs augalų ekstraktai. Naudoju ir negaliu atsidžiaugti.

Uch, kiek čia apie tą prakaitą prirašiau, bet pačiai buvo labai įdomu, kaip viskas veikia, todėl pagalvojau, kad galbūt bus įdomu ir Tau. Ir šiaip… Net nelabai svarbu, kokią kosmetikos priemonę nuspręsi naudoti – tiesiog visada atkreipk dėmesį į produkto spalvą, tekstūrą ir kaip jautiesi panaudojusi priemonę!

Sukurta su SVR

logo