KODĖL TAIP MYLIU MUAY THAI?

Kodėl taip myliu Muay Thai? Tai labai dinamiškas sportas – jis stiprina visus kūno raumenis (dirba pilvo presas, nugara, kojos, rankos), gerina medžiagų apykaitą, palaiko kūno tonusą. Treniruotės metu sudeginama daug kalorijų, nes tai yra labai didelio intensyvumo sportas. Tačiau pradėjus sportuoti boksą rimčiau – pradėjo veikti ir kiti faktoriai. Supratau, kad tai lavina mano emocinį ir moralinį pasaulį – stirpėju psichologiškai, įgaunu daugiau pasitikėjimo savimi.

Muay Thai man yra visiškas atsipalaidavimas. Atitrūkstu nuo kasdienybės, treniruotės metu pamirštu viską – visus rūpesčius, galvoju tik kaip teisingai susmūgiuoti. Pradėję sportuoti daugelis nori rezultato tuojau pat. Aš irgi norėjau. Įsivaizdavau, kad Muay Thai yra lengvas sportas, bet labai klydau. Esu maksimalistė, jei jau imuosi kokios veiklos – atiduodu visą širdį ir pykstu ant savęs, jei kažkas nepavyksta iš karto.

Tačiau, mano treneris @elan.bob sako, kad teisingai nukreiptas ir suvaldytas pyktis padeda šiame sporte. Dabar mano tikslas – kad atliekant smūgius kūnas judėtų kaip vienas. Jaučiu kaip auga noras siekti rezultatų ir kuo tiksliau bei techniškiau atlikti smūgius. Apskritai, sportas – man tarsi meditacija. Kūnas fiziškai dirba, bet protas – ilsisi. Šiandien be sporto neįsivaizduoju savo gyvenimo.

logo