KIEK LAIKO SKIRI SAVO LŪPOMS?

Taip, šį postą noriu pradėti nuo prisipažinimo. Kiek laiko skiri savo lūpoms? Veido oda, plaukais, rankomis, kojomis rūpinamės. O kaip lūpos? Visos norim turėti sveikas, putlias ir nesuskeldėjusias lūpas, bet kartais apie jas pamirštame, kol nepradeda šerpetoti ar skaudėti. 

Jei Tau nedrąsu, tada prisipažinsiu aš – be drėkinamo lūpų balzamo daugiau jos nelabai kokį rūpestį iš manęs ir gauna. O tas rūpestis labai reikalingas. Ypač po žiemos, sutinki?

Pasirodo, kad lūpų paviršiuje nėra prakaito ar riebalų liaukų. Dabar aišku, kodėl ten, kur sausas oras man iškart pradeda jas perštėti (pavyzdžiui, lėktuve). Tai ką jau kalbėti apie vėjo, šalčio ar saulės spindulių poveikį joms… Bet, kaip visada, aš radau sprendimą šitai problemai – magic lūpų kaukę. Ne, ne tą, su kuria kažkada maiviausi instastories. Šį kartą kalbu apie MAKE UP FOR EVER Ultra HD Lip Booster drėkinamąjį lūpų serumą.

Gal daug kas pagalvos, kad šitas serumas skirtas naudoti tik prieš dažant lūpas lūpų dažais (kaip bazė), bet tikrai ne! Taip, Lip Booster drėkina ir putlina, bet serumą tinka naudoti ir vieną (užtenka patepti kartą per dieną). Be to, čia puiki alternatyva lūpų blizgesiui – jos atrodo sveikai ir dar kiek naudos lūpoms, ne tik blizga. Sudėtyje yra net 2% hiuliurono rūgšties! O kaip malonu tepti ant lūpų… Kaukės šepetėlis fantastiškas – toks minkštas ir švelnus.

Kadangi fotosesijos, filmavimai ir įvairūs renginiai dažnai manęs reikalauja profesionalaus makiažo, vadinasi ir nuolatinio lūpų dažų ir lūpų pieštukų naudojimo, kas, iš pirmo žvilgsnio, lūpoms grožio tikrai prideda, bet tik laikinai. Todėl aš visiškai atsisakiau sausinančių lūpų dažų! Pradėjau rinktis tik geros kokybės ir drėkinančių savybių turinčius lūpų dažus. Labai myliu matinius, šlapio efekto ir intesyvios spalvos. Mano favoritas MAKE UP FOR EVER ARTIST ROUGE CREME (C403).

qw

Tekstūra tobulesnė už spalvą – tokia kreminiai vaškinė ir jokio sutrūkinėjusių lūpų diskomforto po to kai jas padažai (gal todėl, kad sudėtyje yra makadamijos aliejų, saulėgražų sėklų ir kandelilijos vaškai). Efektas išsilaiko iki 5 valandų (išbandyta)!

Nepamiršk rūpintis savo lūpomis ir Tu. Vėliau jos Tau padėkos!

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo