KIEK KOSMETIKOS PRIEMONIŲ TURI SAVO KOSMETINĖJE?

6

Dar praeitą savaitę naujoje Mindaugo Maximoje duris atvėrė ir grožio vaistinė! Atidarymo metu DELFI TV kalbėjau apie visas moterims svarbias temas.

Būtent šiam atidarymui buvo atlikta mini apklausa “Facebook” su klausimu, kiek kosmetikos produktų moterys turi savo kosmetinėse. Paaiškėjo, kad vidutiniškai lietuvės naudoja po 9 kosmetikos priemones. Tarp dalyvių buvo ir teigiančių, kad naudoja net 60 priemonių ir jas laiko nebe kosmetinėje, o atskiroje vonios spintelėje.

1

Apklausos rezultatus galiu lyginti tik pagal savo kosmetinę – tad 9 kosmetikos priemonės kiekvienos moters kosmetinėje puikus rezultatas! Manau, kad moterų susidomėjimas kosmetikos priemonėmis tikrai auga, ypač produktų sudėtimi ir daugiau galvojama apie tai, kokį poveikį tai turi odai. Aišku, turėti 60 priežiūros priemonių gal ir nereikėtų, pakanka trijų pagrindinių produktų, kurie užtikrins švarą ir higieną – tai prausiklis, tonikas ir veido kremas.

Nors šiandien veido oda ir jos priežiūra itin mistifikuojama – nereikėtų pamiršti, kad tai tėra viena iš kūno dalių, tiesiog pėdas, kojas, rankas galime uždengti (paslėpti), o veidas – vienintelis visada matomas. Tad sutinku, kad jam reikalinga ypatinga priežiūra, tik nebūtina visko taip sureikšminti. Svarbu pasirinkti tinkamus priežiūros produktus ir susikurti kasdienius grožio ritualus. Kažkur patiko mintis, kad aštuoniolikos turi tokį veidą, kokį dovanojo gamta, trisdešimties – kokį susikūrei pati, keturiasdešimties – kokio nusipelnei.

4

Veidas yra mano darbo įrankis, todėl didžiausią dėmesį skiriu naudojamų produktų kokybei ir jų paieškai.  Atvirai sakau, negailiu pinigų gerai ir kokybiškai kosmetikai. Ypač veido odos priemonėms: kremams, valikliams, šveitikliams, dekoratyvinei kosmetikai. Pirkdama veido ir kūno priežiūros priemones, visada vadovaujuosi požiūriu, kad svarbu kokybė, ne kiekybė! Tikrai nebūtina naudoti galybę skirtingų kosmetikos priemonių – pakanka vos kelių, bet tikrai gerų nes savo kosmetinio stalelio nenoriu užkrauti nereikalingais kremais ir mėginukais. Mano kosmetinės produktai:

1. Veido prausiklis (gelis, putos) / micelinis vanduo

2. Veido šveitiklis (švelnios konsistencijos)

3. Ląstelinio vandens purškiklis (drėkina odą) arba kita tonizuojanti priemonė

4. Drėkinamasis serumas / gelis

5. Paakių kremas

6. Drėkinamasis kremas (žiemai / vasarai, dieninis / naktinis)

7. Veido kaukė

Esu įsitikinusi, kad mūsų oda atskleidžia vidinę organizmo būklę, todėl privalome ja besąlygiškai rūpintis, kruopščiai valyti, drėkinti ir, žinoma, puoselėti. Apie tai nemažai kalbu ir savo knygoje “Tavo geriausia draugė”. Veido odos priežiūrai reikia laiko, todėl pradėjus naudoti naują priežiūros priemonių liniją nereiktų aklai tikėtis maksimalių rezultatų ir tobulos odos čia ir dabar. Nes mūsų kūnas – stebuklinga, o kartu ir sudėtinga sistema. Kiekvienas kūno procesas keičiasi tik jam skirtu laiku.

Žinoma, veido odos grožis priklauso ne tik nuo naudojamos kosmetikos, bet ir nuo hormonų pusiausvyros, genų, vitaminų ir mikroelementų, mitybos, gyvenimo rimto, minčių, streso, miego ritmo, oro temperatūrų kaitos, dulkių ir t. t. Todėl verta pasistengti gyventi kokybišką ir pilnavertį gyvenimą, daugiau laiko skirti sau ir pozityvioms mintims. Tai investicija į save, kuri ateityje atsipirks su kaupu.

O kiek kosmetikos priemonių yra Tavo kosmetinėje?

Sukurta su EUROVAISTINE