KELIONĖ APLINK LIETUVĄ | ŽAGARĖS DVARAS IR MARSO KANJONAI

Iš Biržų toliau keliavom link Žagarės (miestelis pusiaukėle tarp Joniškio ir Naujosios Akmenės). Labai norėjau pamatyti Žagarės dvarą ir tikrai nenusivyliau. Toks šviesus, jaukus, išpuoselėtas… Jei būsite kažkur netoli Latvijos sienos, labai rekomenduoju Žagarės neaplenkti. Taip pat pietavome visai netikėtai atrastoje vietinėje Žagarės kavinėje “Švedlaukis” (Miesto a. 27, Žagarės m.) – kainos nustebino! Už šaltibarščius čia sumokėsi vos 1,20 eur, o vištienos kepsnys tik 2,90 eur.

Vėliau važiavome link Akmenės. O ten… nepaprasta vieta. Apie lietuviškus “Marso kanjonus” sužinojau visai netyčia, bet iškart supratau, kad per šitą kelionę juos būtinai aplankysim. Čia kaip filme (jei atsimenat tokį “Ir kalnai turi akis”), iš pradžių net nelabai jauku dviese buvo, bet fantastiškai gražu. Kažkaip… kitaip. Viskas baigėsi beveik gerai – jei ne vienas mano kedas paskendęs purvo tešloje.

Toliau kelionę tęsime link jūros. Pakeliui – nakvynė Plungėje. Esame suplanavę čia pamatyti Oginskio rūmus, aplankyti Platelių ežerą ir Šaltojo karo muziejų. Apie viską pažadu pasidalinsiu jau labai greitai!

logo