KELIONĖ APLINK LIETUVĄ | NIDA

Iš Plungės toliau keliavom į Šventąją – ten praleidom vieną naktį. Kitą dieną – pusryčiai Klaipėdoje, trumpas susitikimas su mano miela Ieva – Chanelette (jau įveikti 800 km). Po to – keltas į Nidą ir dvi nuostabios dienos ten. Nors iš pradžių galvojome, kad Nidoje pabūsim tik vieną dieną (ryte persikelsime keltu, praleisim visą dieną, o vakare važiuosim kažkur toliau). Vėliau sugalvojom, kad liksim bent vieną naktį – nebuvom tikri ar apskritai rasim laisvų vietų nakvynei.

Bet kai pamatėm kelių dienų oro prognozę, supratom, kad tikrai turim likti čia mažiausiai dvi naktis ir mums pasisekė, kad vietą nakvynei radom – nieko fancy pancy, poilsio namai Auksinės kopos, 40 eur naktis, švaru, tvarkinga. Tiek ir reikia. Taip ir gavosi neplanuotos kelių dienų atostogos Nidoje.

Kai tik atvažiavom pirmą pusdienį skyrėm paplūdimiui ir jūrai, o vakare atšventėm mano brangios draugės Justos gimtadienį. Kitą dieną vėl kartu su draugais pusryčiavom Zuikio darže (amazing place & vibe, tikrai rekomenduoju), o vėliau su Matu pasidarėm mini žygį po Nidos miškus ir kopas. Teko paragauti ir garsiųjų burbulinių vaflių. Tiesiog neatsispyriau pagundai… Vertas nuodėmės reikalas. Po to pietūs In Vino terasoje ant stogo, kur vaizdas nuostabus – vienoje pusėje matosi kopos, kitoje – marios. Maistas TOP, kompanija TOP, oras TOP. Svajonė ne atostogos. Jei būsit Nidoje – neaplenkit ir šitos vietos.

Net gaila buvo išvažiuoti ir palikti Nidą, bet penktadienį popiet jau buvom suplanavę kaitavimo pamoką Kintuose, KKK kaitavimo centre. Tik patys iki paskutinės minutės nežinojom ar pamoka tikrai įvyks, nes, pasirodo, kartu iš Nidos išsivežėm ir gerą orą. Pakeliui į Kintus užsukom ir į Dreverną – bet apie tai jau kitame įraše.

logo