KELIONĖ APLINK LIETUVĄ | BŪTINIAUSIOS KOSMETIKOS PRIEMONĖS

Atsimenat, dar vasaros pradžioje minėjau, kad ketinu keliauti aplink Lietuvą – kiek neatrastų, nepamatytų fantastiškai gražių vietų… Žinojau, kad tai bus rugpjūtis! Tik negalvojau, kad jis ateis taip greitai. Todėl su Matu iškeliausim tyrinėti Lietuvos jau kitą savaitę.

Kaip visada, prieš kažkur keliaujant galvosūkiu tampa vienas dalykas – kaip viską sutalpinti į lagaminą/krepšį/kuprinę? Atrodo VISKO reikia. Ir nesvarbu, kad keliausim su mašina (prisimenat, rašiau, kad kartu su Bella | Fiat 500 leisimės į kelionę), norisi kuo komfortabilesnės kelionės, tad daiktais tikrai neapsikrausim.

Visada mėgstu kelionėje turėti tik tiek, kiek reikia. Ypač kai kalbam apie kosmetiką. Mūsų kelionė truks apie savaitę (o gal ir šiek tiek ilgiau) ir aš jau apgalvojau, ko man labiausiai reikės. Todėl nusprendžiau ir su Jumis pasidalinti, kaip atrodo mano “grožio bagažas”.

Dabar dėl kosmetikos… Kiek pasiimti? Ką pasiimti? Ko tikrai reikės? Jei galėčiau, vežčiausi su savim visą kosmetikos stalelį ir pusę vonios kambario. Bet šią kelionę nusprendžiau, kad imsiu tik MUST HAVE produktus – be kurių tikrai tikrai neišsiversiu. Sugalvojau ir dar vieną dalyką (tik ne su visomis kosmetikos priemonėmis tai pavyks) – pasiimti mažos, kelioninės talpos kosmetiką.

Pavyzdžiui, kaip šitas prancūziškas “Blancrème” COCONUT & LYCHEE rinkinys kūnuiwww.biovaistine.lt. Ypač tinka kelionėms, nes yra viskas ko reikia – dušo kremas (75 ml), šveitiklis kūnui (40 ml, labai lengvos ir purios tekstūros) ir kūno kremas (40 ml). Kitaip sakant, nusiprausti, eksfolijuoti odą, kad įdegis gražesnis ir tolygesnis būtų ir drėkinti, kad ilgiau jis išsilaikytų. Visų produktų kvapas fantastiškas (užuodžiu kokosus ir sviestmedžius) + pranzūsiško pyragaičio formos eksfolijuojantis muilas atrodo labai cute ir net valgomas.

Be to ir rinkinio kaina labai gera (netgi tinka kaip dovana, ar tiesiog norint išbandyti “Blancrème” produktų tekstūras) – 18.90 EUR. Visi šios kosmetikos kompanijos produktai nėra testuojami su gyvūnais, o siekiant apsaugoti Indonezijos miškus ir juose gyvenančius orangutangus, “Blancrème” gaminamų muilų sudėtyje nenaudojamas palmių aliejus (reklama).

Taip pat su manim keliaus ir mylimiausios veido priežiūros priemonės – FILORGA micelinis vanduo, paakių kremas, veido kremas ir Institut esthederm drėkinantis ląstelinis vanduo. Veido priežiūrai tiek tikrai pakaks. Talpa, kaip aš ir norėjau, beveik visų produktų – nedidelė. Tiesa, pagalvojau, kad per šią kelionę dekoratyvinės kosmetikos visai neimsiu. Kodėl? Nes nereikia. Noriu džiaugtis saule.

Bet kai jau kalbam apie saulės vonias ir įdegį (nesvarbu tu Lietuvoj, ar Egipte) man iškart pirma mintis apie apsauga nuo saulės. Todėl kol kas geriausias mano atradimas SVR SUN SECURE purškiamoji veido ir kūno dulksna būtinai keliaus su manim. Ir dar – kadangi kelionės metu apie gražius plaukus nenorėsiu galvoti – pasiimsiu “BALMAIN” jūros vandens purškiklį “Texturizing Salt Spray”, kuris padės sukurti netvarkingų plaukų įvaizdį. Plaukų šampūnas, kondicionierius ir kaukė su aliejumi – irgi keliaus su manimi, bet jau įprasto dydžio pakuotėse, nes kelionėje kitaip turbūt ir nelabai patogu būtų.

Atrodo nieko nepamiršau. O jei pamiršau – būtinai man parašykit. Nekantraudama laukiu kelionės! Įspūdžiais, pažadu, pasidalinsiu tinklaraštyje ir vlog’e.

Reklama sukurta su biovaistine.lt ir FILORGA

logo