KAIP SUSITVARKYTI SU IŠSAUSĖJUSIA ODA?

Kasmet po žiemos mano oda manęs nebeklauso ir prašosi daugiau dėmesio. Spėju, kad aš esu ne viena tokia. Pasakysiu Jums 4 žodžius, kurie padeda man tvarkytis su išsausėjusia oda – „Pink Himalayan Salt Scrub“!

Dažniausiai panaudojus kokį nors kūno šveitiklį jausdavau odos tempimą – iškart norėdavosi tepti kūno aliejų ar drėkinantį kremą. Bet su šituo šveitikliu nieko panašaus! Drąsiai galiu jį vadinti metų atradimu. Jo ne tik nuostabus kvapas (tas kelias minutes pasijaučiu kaip tikruose SPA namuose), bet ir pojūtis ant odos po procedūros nerealus.

Iš tikrųjų, šitas šveitiklis padeda spręsti ir strijų, pleiskanojančios ar pigmentuotos odos problemas, taip pat tai puiki priemonė skirta eksfolijuoti odą esant egzemai ar psoriazei (apie tai straipsnis ČIA). Scrub’as puikiai tinka ir tada, jei nėra problemų su oda, bet norisi ją paruošti tolygiam ir gražiam įdegiui – man atrodo tai yra tarsi pamatas savaiminio įdegio priemonėm, kad įdegis pasidengtų lygiai, neatsisloksniuotų ir nepaliktų skirtingų atspalvių dėmių.

Kaip tik šeštadienį su mama išskrendame trumpų atostogų į Ispaniją, todėl planuoju naudoti savaiminio įdegio kremą – nes per atostogas noriu gražios ir įdegusios odos (ten kur skrendame nebus taip karšta, kad būtų galima degintis). Todėl su „Pink Himalayan Salt Scrub“ antradienį atlikau kūno šveitimą. Oda iškart pasidarė švelni ir pridrėkinta! 100% ir įdegis bus tobulas.

Visai nesistebiu, kodėl „Pink Himalayan Salt Scrub“ man taip patinka – jo sudėtyje yra kokosų aliejus, citrinžolė (pasižymi antibakterinėmis ir gydančiomis savybėmis), pipirmėtė, rožinis greipfrutas – jie drėkina odą ir paverčia ją švelnia. O sudėtyje esanti rožinė himalajų druska yra naudingiausia ir švariausia druska žemėje (ji yra visiškai natūrali ir chemiškai neapdorota). Atrodo, jau sakiau, kad šveitiklio kvapas KAŽKAS TOKIO?

Šiaip „Pink Himalayan Salt Scrub“  naudoju ant sausos odos prieš einant į dušą – kažkaip tada man atrodo, kad efektas dar geresnis (be to, tokiu būdu galima lengvai atkimšti poras). Po to viską nuplaunu po dušu ir leidžiu odai išdžiūti. Tiesa, šveitiklį naudoju kartu su ECO by SONYA dušo pirštine Tan Remover Glove – labai patogu. 

Kiekvieną kartą, kai naudoju šitą šveitiklį namuose tikras SPA – ir dėl kvapų vonioje, ir dėl pojūčio ant odos! Kelionei esu beveik pasiruošusi – dar liko susikrauti lagaminą.

Veido ir kūno šveitiklis „Pink Himalayan Salt Scrub“

Reklama sukurta su newcruch

logo