KAIP PASKATINTI BLAKSTIENŲ IR ANTAKIŲ AUGIMĄ?

Tadadadaaaam! Pristatau Jums savo atradimą! FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS® – blakstienų ir antakių plaukelių augimą skatinančią priemonę. Bėgant metams blakstienų ir antakių plaukelių augimo ciklas sulėtėja. Na, prieš gamtą nepakovosi… Blakstienos retėja, o antakiai praranda vešlumą – žvilgsnis nebe toks išraiškingas. Nors kartais nereikia nei tų + metų, tiesiog blakstienoms ir antakiams nepalanki genetika.

Tada į pagalbą ateina tokios priemonės, kaip ši. Sudėtyje – naudingieji biochaninas A, peptidai, pantenolis, mikrodumbliai, kurie paskatina keratino gamybą bei mažina blakstienų ir antakių plaukelių iškritimą. Pati ją naudoju jau beveik du mėnesius, kad tikra įsitikinčiau poveikiu ir efektyvumu. O dabar galiu papasakoti ir Tau.

Pirmiausia, vienas iš FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS® pliusų yra tas, kad tai 2 produktai viename. Dažniausiai tokios priemonės būna skirtos tik blakstienoms, o šis puikiai tinka ir antakiams. Pavyzdžiui, viename mano antakyje plaukelių visada trūkdavo (aš juos pripiešdavau, taip gelbėdama situaciją) – tai tepant stimuliuojantį serumą kiek plačiau nei natūralus antakio linkis, plaukeliai išsikalė net toje dalyje, kuri iki tol buvo kiek “plikoka”.

Kai kurios moterys, norėdamos staigaus rezultato, renkasi preparatus, kurių sudėtyje yra hormonų. Tačiau reikia suprasti, kad akys yra itin jautri vieta ir ją reikia saugoti – juk čia pat ragena, mūsų regėjimas. Hormoniniai preparatai galbūt ir užaugins blakstienas nenatūraliai greitai, tačiau kyla pavojus akims – jau nekalbu apie kasdien jaučiamą dirginimą, akių raudonį, ašarojimą ir t.t.. OPTIM-EYES LASHES & BROWS® sudėtyje nėra hormonų (priemonė patikrina oftalmologų) ir yra saugi naudoti. Per tuos kelis mėnesius naudodama serumą – nei karto nejaučiau diskomforto. Kai kalbame apie blakstienų ir antakių grožį, tikrai negalime taikyti taisyklės, kad grožis reikalauja aukų! Reikia leisti plaukui pereiti visas augimo fazes ir ataugti kur kas stipresniam bei ilgesniam.

Dar vienas labai svarbus dalykas –  kad serumas ne tik stimuliuoja plauko augimą, bet ir apsaugo jį nuo išorės veiksnių (antrojo aplikatoriaus dėka). Jame esanti maitinamoji bazė padengia tiek blakstienas, tiek antakius, jie pamaitinami, užfiksuojami, prašukuojami, atrodo įspūdingiau, o ant viršaus užtepus tušą blakstienos atrodo dar tankesnės. Tokia maitinamoji apsauga ypač aktuali vasarą – tai tarsi kokonas, saugantis plauką nuo nugairinimo saulėje.

Naudojimas labai paprastas, bet atsakingas – serumą reikia tepti tiek ryte, tiek vakare. Su pirmuoju aplikatoriumi, kuris panašus tarsi į plunksnelę ir yra stimuliuojantis serumas, reikia tepti kuo arčiau blakstienų ir antakių šaknų. Teptukas tikrai patogus, todėl paskirstyti veikliąsias medžiagas prie pat plaukų šaknelių labai paprasta. Iškart po to blakstienas ir antakius reikia padengt maitinamąja baze, šukuojant nuo šaknų link galiukų.

Kaip visada, linkiu puoselėti savo grožį ir spindėti! Bučiniai.

Sukurta su FILORGA

logo