KAIP LAKUOSIME NAGUS PAVASARĮ?

Photos / Pinterest

Mane, kaip meistrę, visada žavi tas moterį aplankantis neapsisprendimas: kokią spalvą rinktis? Iš kelių pasirinktų raudonų atspalvių, taip sudėtinga išsirinkti – kurią gi TĄ raudoną?! O gal visgi ne raudoną? Gal žalią…? Ir dar labai džiaugiuosi, kai žiemos mėnesiais mano klientės jau žino, kokiomis spalvomis norės pasipuošti pavasarį.

Peržiūrėjus nuotraukas iš įvairių dizainerių pristatymų, įsiminė viena įdomesnių naujienų – skaidrūs ilgi kvadrato ir migdolo formos nagų tipsai! Dirbtiniai nagai (arba priauginti akriliniai/geliniai nagai) nulakuoti spalva, pavyzdžiui – permatoma raudona arba išpiešti ornamentais ar apklijuoti ekstravagantiškomis detalėmis (atrodo tikrai įspūdingai).

Photos / elle.com

Kadangi tai kurta aukštosios mados kolekcijos pasirodymams – kasdienai „tipsų“ klijuoti nesirinkčiau ir nerekomenduočiau dėl patogumo (žinoma, tai individualu), bet norint turėti ant savo rankų nagų šią tendenciją, siūlyčiau variantą atkartoti ant natūralaus trumpo ar užauginto ilgesnio nago (priklausomai nuo to, kokio ilgio nagų tuo metu norisi).

Šį pavasarį/vasarą, taip pat išlieka neutralūs kūno spalvos atspalviai. Netgi ir visiškai bespalviai! Gera žinia visoms, kurios mėgsta natūraliai tvarkingai atrodančius nagus ir madingos gali išlikti tos, kurios privalo rinktis neiššaukiančias spalvas dėl darbo pareigų.

Photos / Pinterest

Džiugu, kad minimalizmas toks populiarus! Daugeliui patinka tik koks mažas akcentas ant nago, kuris suteikia žavesio ir priverčia žvilgtelėti vis dar ir dar kartą. Iš detalių – perlai ir akmenukai 2019 TOP. Sukuriant subtilų vaizdą atrodo labai originaliai!

O gyvūnų raštai karaliauja visur! Drabužiuose, aksesuaruose, avalynėje ir kaipgi kitaip –  nagų dailės tendencijoje taip pat! Mada juk sukasi ratu ir taip greit – pamenu, kai dar paauglystėje leopardo lipdukus klijuodavom ant nagų.

Photos / Pinterest

Dar vienas siūlymas nagų lakavimui, kuris sakyčiau kilo įkvėptas klasikinio „prancūzo“  – dvigubas skirtingų spalvų nago galiukas. Puikiai tinka paįvairinti, kuomet įprastas lakavimas baltu galiuku pats mėgstamiausias ir kur kas originalesnis variantas moterims, kurios nemėgsta prancūziško lakavimo.

Iš spalvų paletės vyrauja geltonos ir salotinės ryškūs atspalviai – neonas. Dar raudona, net labiau avietinė ir tikra rožinė. Taip pat tamsūs atspalviai, kurie turi žvilgesio. Taigi, mielosios – mada diktuoja, o mes renkamės SAU tinkantį ir patinkantį variantą!

Tekstas / nagų meistrė Gabrielė Zapareckaitė – Nagų estetika & Grožis

logo