KAIP IŠGERTI DAUGIAU VANDENS?

Vanduo yra gyvybė. Tačiau per greitą gyvenimo tempą mes pamirštame jo išgerti. Kiek vandens mums reikia – galima apskaičiuoti pagal savo kūno svorį, nors tai priklauso ir nuo kitų veiksnių (mitybos, fizinės veiklos, amžiaus ir t.t.). Dalinuosi savo atradimu, kuris man padeda nepamiršti aprūpinti organizmą reikiamais skysčiais – daugkartinio naudojimo gertuvė. Asmeniškai aš ją nešiojuosi visur su savimi ir man tai yra tarsi aksesuaras, todėl norisi, kad jis būtų stilingas!

Vanduo spartina medžiagų apykaitą, malšina alkį ir padeda išsaugoti energiją, todėl aš jį nuolat gurkšnoju, ne tik tada, kai esu ištroškusi. Ir nesistengiu vienu kartu išgerti viso dienos kiekio. Geriu tiek, kiek reikia mano organizmui tuo metu. Jei tikrai labai sunku prisiminti, kad reikia išgerti vandens – galima užsistatyti priminimus telefone arba, jei turite – nustatyti priminimą išmanioje apyrankėje, kuri suvibruos ant rankos, kai ateis laikas atsigerti vandens.

Dar vienas būdas, paversti vandens gėrimą malonumu – į gertuvę prisipjaustyti vaisių ir uogų ar įsidėti mėtų. Yra tokių buteliukų, kurie yra permatomi, todėl bus ne tik skanu gerti, bet ir atrodys labai gražiai. O kiek vandens per dieną išgeriate Jūs? Gal turite savo būdų, kurie Jums padeda išgerti daugiau reikalingų skysčių?

logo