KAIP AŠ PRIŽIŪRIU SAVO ANTAKIUS

Net gražiausias makiažas neatrodys tobulai, jei antakiai bus sutvarkyti atsainiai. Ir priešingai – kai antakiai tobuli, nereikia nė makiažo. Pirmiausia patariu rasti specialistą, kuris idealiai sutvarkys tavo antakius. Labai svarbu teisingai parinkti formą ir tinkamiausią spalvą. Pas profesionalą (ačiū mano antakių deivei Neringai) aš lankausi bent kartą ar du per mėnesį, kad pati neprisidaryčiau bėdos ir neišsipešiočiau antakių nesimetriškai, nelygiai ar per plonai (juk visko pasitaiko…).

Antakiai – labai svarbi mūsų veido dalis, kuri apsprendžia, kaip atrodys veidas – liūdnas, linksmas, susirūpinęs ar pavargęs, nustebęs. Nors antakių lankas formuojamas atsižvelgiant į individualius veido bruožus, man gražiausi kiek storesni, išpuoselėti ir tvarkingos formos antakiai.

Idealiai sutvarkyti antakiai pabrėš tavo veidą ir leis labiau pasitikėti savimi, žvilgsnis taps išraiškingesnis. Net jei nesidažai (kai tik yra galimybė, aš irgi stengiuosi tą daryti labai minimaliai) ar tiesiog nespėjai to padaryti, žinok, sutvarkyti antakiai gelbės situaciją, tu atrodysi tvarkingai ir estetiškai.

Kalbant apie cheminį antakių dažymą – tai puikus sprendimas užimtoms moterims. Po tokios procedūros kurį laiką pakaks antakius tik sušukuoti ir, jei reikia, užfiksuoti antakių geliu. Yra tokia bendra taisyklė: antakiai turi būti bent vienu tonu tamsesni už plaukus, tačiau visada esama išimčių. Tarkim, jei antakiai bus labai ryškūs, o plaukai itin tamsūs, pasensi tiesiog akyse.


Kasdien formuodama antakius naudoju kelias priemones: antakių pieštuką – juo lengviau suformuoti norimą formą, naudoju MAKE UP FOR EVER: PRO SCULPTING BROW 3-IN-1 / nr. 50, birius antakių šešėlius (jei reikia daugiau ryškumo) ir fiksavimo gelį – po ilgų ieškojimų MAKE UP FOR EVER yra mano geriausias atradimas, nes jis glotniai pagal formą privečia paklusti plaukelius. Šitas gelis gali būti su spalva, nors aš naudoju bespalvį. Tiesa, visada po antakiu brūkšteliu šviesų šešėlį arba highlighterį – taip išryškinu jų formą ir optiškai “pakeliu”.

Pasidalysiu dar viena gudrybe – savo vakaro ritualu. Prieš miegą mėgstu patepti antakius ir balkstienas jų augimą skatinančiu serumu (apie šitą atradimą pažadu padarysiu atskirą įrašą), taip pat pirštais švelniai antakius pamasažuoti (stimuliuojami ir skatinamas jų augimas).

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo