KAIP AŠ LEIDŽIU KARANTINO DIENAS?

Dauguma buvome įpratę prie intensyvaus gyvenimo tempo (tame tarpe ir aš), todėl netikėtai pakeisti ritmą – nelengva. BET GYVENIMAS NESUSTOJA. Tiesiog turime priimti tai, kas vyksta dabar, suprasti, kad daug kas nuo mūsų nepriklauso ir padaryti tai, kas priklauso prisitaikant prie esamos situacijos. Bent jau man, ypač šiuo metu labai svarbu susikurti dienotvarkę namuose. Kodėl?

1. Kad tinginys nebūtų best friend (be aiškaus plano labai lengva su juo susidraugauti), o šį laiką išnaudočiau 100% ir priimčiau kaip dovaną, skirtą šiek tiek atsitraukti ir į viską pažiūrėti kitaip. Kai lūkesčiai mažesni, nebe taip būtina, kad viskas būtų tobula.

2. Kad nepamirščiau subalansuotos mitybos (pagaliau turiu laiko savimi pasirūpinti!): nuolat sukti ratus aplink šaldytuvą ir iš nuobodulio bereikalingai užkandžiauti tikrai nėra geriausias variantas kaip praleisti šitas dienas. O jei Jums trūksta idėjų subalansuotiems receptas, tai čia jų tikrai rasite: @antmedineslenteles @kitchen.julie @nestorasmaistas

3. Kad pasirūpinčiau savo kūnu ir skirčiau laiko fiziniam aktyvumui. Nes tai, kad nėra galimybės eiti į sporto klubą ar mėgstamas treniruotes – nėra pasiteisinimas, kodėl reiktų gulėti lovoje visą dieną. Sportuoti galima namuose arba gryname lauke! Pati stengiuosi tą daryti beveik kasdien. Be to, namų tvarkymas irgi geras sportas!

4. Kad dienos pabaigoje jausčiau, jog šiandien dėl savęs padariau kažką naudingo, o ne tiesiog “išgyvenau” dar vieną karantino dieną.

Be to, kiekvieną pirmadienį savo Instagram Stories dalinuosi ir savaitės MUST HAVE (tikiu, kad čia irgi galite sau atrasti įkvėpimo!). Ir galbūt nuskambės keistai, bet šitas laikas man savotiškai patinka ir nėra viskas taip blogai. Iš tikrųjų, yra nepaprastai nuostabu pažinti save dar geriau, stebėti, kiek sąmoningumo, motyvacijos, kantrybės, empatijos ir meilės gali savyje turėti visiškai neįprastomis sąlygomis.

P.S.: Pasiūlymais, ką veikti namuose – visai neseniai dalinausi tinklaraščio įraše!

logo