KAD VEIDO ODA BŪTŲ SVEIKA IR SPINDINTI

Kad veido oda būtų sveika ir spindinti dabar tau reikės paimti raganosio kanopos miltų, sumaišyti su džiovinta negyvos varlės koja ir viską užpilti litru vienaragio pieno. Masę tepti ant veido ir laikyti valandą. Kartoti kiekviena vakarą prieš miegą.

JUOKAUJU! Pirmiausia patariu pasirinkti tinkamus priežiūros produktus ir susikurti kasdienius grožio ritualus. Nes oda – didžiausia išdavikė. Netiki? Ji yra mūsų fizinės ir psichinės būsenos rodiklis. Oda atskleidžia, kokį gyvenimo būdą propaguojame ir ar pakankamai savimi rūpinamės. Sutinku, kad vienoms gamta tiesiog dovanojo skaisčią ir lygią odą. O ką daryti kitoms? Negailėti energijos, nestokoti ryžto ir PUOSELĖTI veido odą, įdėti daug pastangų ir laiko, kad ji būtų švelni, stangri ir skaisti. Nes, magiško recepto ar piliulės, kurią išgėrusi sustabdytum laiką ir visas odos problemas tikrai nėra.

Manau, kad šiandien veido oda ir jos priežiūra itin mistifikuojama – nereikėtų pamiršti, kad tai tėra viena iš kūno dalių, tiesiog pėdas, kojas, rankas galime uždengti (paslėpti), o veidas – vienintelis visada matomas. Tad sutinku, kad jam reikalinga ypatinga priežiūra, tik nebūtina visko taip sureikšminti.

Ne paslaptis, kad esu įsimylėjusi FILORGA kosmetiką. Apie ją rašiau tikrai ne kartą. Niekad netikėjau reklaminiais triukais ir tariamais kremų ar serumų stebuklais, bet šie yra kažkas nepaprasto. Ypač tokiu šaltu oru, kai oda sausėja ir šerpetoja – jai būtina EXTRA pagalba net tada, kai miegam.

Šį kartą mano atradimai – naktinis veido kremas SLEEP & PEEL® ir drėkinamasis kremas mišriai, riebiai odai
HYDRA-FILLER MAT®.

Gerai, pirmiausia noriu papasakoti apie naktinį veido kremą. Jis yra ypatingas tuo, kad skatina ląstelių atsinaujinimą, minkština ir lygina odą. Trumpai tariant, padeda išvengti ankstyvų odos senėjimo požymių, kuriuos sukelia netinkama mityba, miego trūkumas, stresas ir kiti dalykai, kuriuos mums, veiklioms moterims, ne visada pavyksta sukontroliuoti.

Galiu pasakyti atvirai, kad be šito kremo aš neįsivaizduoju, kad galėčiau eiti miegoti. Nes atsikėlus ryte oda atrodo tokia graži, pridrėkinta ir lygi. Ir tikrai nesimaivau ir nejuokauju – čia kiekvienos moters MUST HAVE kosmetinėje.

Apskritai, visi produktai, skirti puoselėti veidą, turi būti švelnios konsistencijos ir nekeliantys diskomforto. Todėl drėkinamasis kremas HYDRA-FILLER MAT® šiuo metu yra mano mėgstamiausias, nes pastebėjau, kad T zonoje oda tapo riebesnė, o būtent matiškumą jis ir suteikia. Aišku, dar ir puikiai drėkina (man visiškai pakeičia makiažo pagrindą), labai maloni kremo tekstūra ir greit įsigeria į odą. Ir geriausia, kad kremo sudėtyje nėra jokio silikono ar aliejų.

Tik aš galvoju… Jei nepasitikėsi savimi, nuolat būsi susirūpinusi, pagiežinga, pavydi, nepadės nei grožio injekcijos, nei brangiausi kremai ar gražiausias makiažas. Todėl pirma – būkim gražios vidumi, o tada skirkim laiko ir išorei.

Pastebėjau, kad iki tam tikro amžiaus moterims svarbiausia priblokšti aplinkinius savo išvaizda, o vėliau – tiesiog žavėti. Todėl žavėkime, švytėkime ir mylėkime. Kitus ir save! Ir mėgaukimės tuo, kad esame moterys. Tai – nepaprasta dovana.

Sukurta su FILORGA

logo